Центр газонных трав УКР РУС

Однорічні насіння квітів (виробник Черни)

Компанія "Черні" є високо спеціалізованим насінневим підприємством, яке виробляє насіння своїх власних сортів, які є результатом великої селекційної діяльності. Практично щороку поставляються на ринок нові сорти. Насіння відправляються оптовим покупцям, квітникарям і любителям квітів. Крім того, фірма пропонує і широкий асортимент насіння квіткових культур, призначених для професійних квітникарів.

 

 

Петунія крупноквіткова F1
Оригінальна, надзвичайно декоративна форма. Кущ сильно гіллясте, округло-мальовничий, компактний. Квітки дуже великі, діаметром 7-10 см, ефектною мелкобахромчатой ​​форми, дуже барвисті, насичені кольором. Цвітіння рясне, одночасне, безперервне. Найкраще застосування в великомасштабних як партерних, так і, як компонент пейзажних композицій, в великих вазах, стаціонарних квіткарках і т.п.
Петунія багатоквіткова F1
Дуже перспективна для квіткового оформлення. Кущ округлої форми, сильно гіллясте, живописної фактури в квіткової масі. Цвітіння рясне безперервне, дуже ефектне. Барвистість і велика колірна гамма від яскравих до пастельних тонів роблять сорти цієї групи особливо перспективними для партерних композицій, ваз, стаціонарних квіткарок, балконних композицій і т.п.
Петунія Лавина звисає F1
Нова, надзвичайно ефектна і популярна група ампельних петуній. Молоді пагони прямостоячі. Виростаючи, пагони звисають і утворюють справжню лавину яскравих або пастельних відтінків. Пагони - багатоярусні каскади до 50-60 см. У світовому асортименті це єдина група каскадних петуній, що розмножуються насінням. Цвітіння рясне, безперервне, барвисте. Широкий спектр застосування - балкони, вази, тераси, кашпо, декоративне стінки і т.п.
Петунія Сурфінія F1
Квітки середні, до 5 см в діаметрі, цвітіння рясне, дружне, безперервне. Рослина насіннєвого розмноження, насіння реалізуються в гранулах. Стійка до шкідників і хвороб. Повного пишноти цього сорту, як і сортів інших груп можливо досягти сонячним місцем розташування та регулярними підживлення
Бегонія F1
Кущ овально-кулястий, сильно розгалужених компактний. Квітки великі, витонченого будови, численні. Рослини в масі утворюють насичену кольором ефектну мозаїчну поверхню - яскравий квітковий килим. Цвітіння рясне, безперервне. Стійкі до несприятливої ​​погоди. Чудовий матеріал для партерних композицій.
Сальвія
Кущ компактний, чіткої пірамідальної форми.
Пеларгонія F1
Дуже декоративні сорти не тільки виразними суцвіттями, а й оригінальними як за кольором, так і по малюнку листям. Кущ компактний, округло-кулястий, мальовничий. Суцвіття дуже великі, яскравих, насичених барв, в масі утворюють дуже барвисті акценти. Цвітіння рясне, безперервне, стійке до несприятливих погодних умов