Центр газонных трав УКР РУС

Про компанію

ЦЕНТР ГАЗОННИХ ТРАВ з 1995 року забезпечує насінням газонних трав всі об'єкти міського озеленення, організації дорожнього будівництва, стадіони, курорти, котеджні ділянки та ін. Об'єкти, з незмінно чудовим результатом. Природно, наші трави і квіти з успіхом вирощують і на дачній ділянці.

Сортове насіння поставляються в Україну найбільшої в Європі трансконтинентальної компанією "ДЛФ Трифолиум" (Данія), дилером якої є ЦЕНТР газонних трав, який здійснює продаж насіння газонних трав в Україні оптом.

Діяльність ЦЕНТРУ ГАЗОННИХ ТРАВ на ринку України спрямована на створення довговічних, високоякісних декоративних і спортивних газонів, що відповідають найвищим міжнародним стандартам озеленення.

ЦЕНТР ГАЗОННИХ ТРАВ має великим асортиментом спеціалізованих газонних травосумішей, що забезпечують озеленення ділянки з оптимальним співвідношенням ціна/якість:

  • 14 травосмесей 3-х селекційних серій,
  • насіння окремих газонних і декоративних культур,
  • різного виду добрив (63 найменування),
  • засоби захисту рослин (20 найменувань).

У нас в широкому асортименті представлені:

  • насіння квітів  однорічних,
  • дворічних,
  • багаторічних очних растецветній (понад 150 видів і близько 500 сортів),
  • красивоцветущие цибулинні (10 видів), з них тільки тюльпанів близько 100 сортів (Голландія).

Всі вони забезпечують оптимальне озеленення дачних ділянок, заміських котеджів, санаторіїв та ін.

Успішно реалізуються багаторічні злаково-бобові високопродуктивні травосмеси кормових культур (5 травосмесей) виробництва компанії "ДЛФ Трифолиум" (Данія), оптимально адаптовані під природно-кліматичні умови України і забезпечують чудове природне покриття ділянки.

Озеленення ділянки шляхом створення газонів методом укладання готового дерну в рулонахrjn, вирощеного за європейською технологією в Київській області - швидкий і найбільш прогресивний спосіб облагороджування території, який успішно освоєно і протягом десяти років застосовується ЦЕНТРОМ газонних трав.

Використання рулонного газону дозволяє в найкоротші терміни забезпечити озеленення ділянки та отримати високоякісні покриття для футбольних полів, об'єктів міської ландшафтної архітектури, виставкових територій та озеленення інших ділянок.

Наш похід до питання озеленення ділянок досить простий. У своїй діяльності ЦЕНТР газонних трав максимальну увагу приділяє роботі з покупцями, надаючи високопрофесійні консультації, обумовлюючи знижки при продажу насіння газонних трав оптом і спеціальні умови співпраці.

Будьте впевнені, озеленення ділянки з нами - це якість і надійність, перевірена часом.