Центр газонных трав УКР РУС

Рулонний газон Київ. Газон від виробника

рулонний газонГазон (від франц. gazon)- це невід'ємна частина міського/заміського ландшафту, ознака смаку, екологічної культури власника ділянки землі. Створюючи чарівну атмосферу саду, рулонний газон покращує мікроклімат, поглинає пил, гасить шум і навіть бореться з деякими видами шкідливих бактерій.

Ціна рулонного газону в Києві

 Вартість рулонного газону(від 30 метрів кв.) в залежності від метражу. Щоб купити такий "зелений килим", вам достатньо зателефонувати до нас в офіс.

Якщо ви мрієте про смарагдовою і бархатистою зелені, ми готові оперативно укрити вашу ділянку щільним покривом нашого якісного рулонного газону, ціна якого доступна будь-кому.

Стильний газон створюється одним з двох способів

 • Вирощування за допомогою посіву насіння<насіння>газонних трав;
 • Укладаючи вирощений спеціально для газонів дерен.

Рулонний газон київЦентр газонних трав вирощує дворічний рулонний газон в Україні (на спеціальних полях в околицях Києва) у відповідність з європейськими технологіями.

Складові рулонного газону:

Ми використовуємо перевірений склад трав при вирощуванні газону. Зазвичай до складу насіння входить:

 • тонконіг лучний,
 • райграс пасовищний
 • костриця червона.

До речі, велика кількість мятліка дозволяє газону бути більш стійким до різних навантажень.

Склад грунту для газону

Грунт, який ми використовуємо для вирощування зеленого газону - це екологічна грунтова суміш, що представляє собою субстрат природного походження, в основі якого торф з добавкою вапна, придонного піску, а також іншої органіки.

Такий склад грунту для рулонного газону має оптимальну структуру, хороші утримують властивості плюс досить високий вміст поживних речовин.

Рулонний газон цінаВона насичена біологічно активними речовинами; в ній немає джерел інфекцій, токсичних сполук, важких металів, радіонуклідів. Такий грунт відмінно активізує ріст і розвиток рулонного газону. Вона прискорює появу нових пагонів, коренів (особливо це важливо для спортивного газону), підвищує стійкість зеленого газону до хвороб, шкідників, а також до несприятливих факторів зовнішнього середовища, включаючи токсичні опади, загазованість мегаполісу.

Рулонний газон ціна київНаш практичний досвід підтвердив, що зелений рулонний газон, який вирощується нами з застосуванням спеціальних почвосмесей, має високу стійкість, життєздатність, приживлюваність. Вирощений нами зелений рулонний газон ідеальний для укладання на спортивних, гольф полях, а також відмінно підходять для озеленення скверів, парків, декоративних садів та інших об'єктів, які можна додатково прикрасити і квітами.  Купити насіння квітівтакож можна на нашому сайті.

Головною умовою, необхідною для отримання ідеального зеленого трав'яного газону є вибір якісного насіння.

Наша компанія використовує для вирощування рулонного газону тількивисокоякісні  насінняселекційної компанії ДЛФ Трифолиум (Данія), будучи її офіційним представником в Україні.

Дані газонні трави показали відмінну вегетацію в різних регіонах України, що дозволяє отримати високоякісний газон, як в естетичному, так і в функціональному плані. Рулонний газон має хорошу приживлюваність,   за короткий період досягає значної густоти, що робить його виключно зносостійким.

Пропонований в Центрі газонних трав газон має густий і щільний травостій з соковитими, інтенсивно-зеленим листям відмінною фактури. Наш газон відрізняється засухо- і морозостійкістю, має високу опірність хворобам, бур'янам, а також стійкий до загазованості, запиленості.

За роки практики трава для газону фірми DLF Trifolium була використана нашою компанією на різних об'єктах:

 • газон на міських вулицях і площах,
 • рулонний газон в спортивних комплексах,
 • газони на стадіонах,
 • присадибних ділянках,
 • газон в курортних установах,
 • аеропортах,
 • промислових підприємствах.

Де можна купити рулонний газон?

Наш рулонний газон можна побачити в столиці на Майдані Незалежності по вул. Інститутській (перегляд рулонного газону в Києві на схилі з квітковим годинником), перед Національним Банком України, в посольствах, представництвах різних іноземних держав в Україні та багатьох інших установах.

До речі, ландшафтний дизайн Президент-Готелю "Київський" неодноразово був відзначений грамотами за кращий благоустрій та озеленення території.

Більшість провідних спортивних клубів нашої країни застосовують наші травосмеси для створення рулонного газону   в Києві, в тому числі ви можете бачити їх на базі футбольного клубу "Динамо" м. Київ. Більшість перерахованих об'єктів були покриті саме рулонними газонами.

Мало що зрівняється з невимовним блаженством пройтися босоніж по ранковій росі. Якщо ви хочете надати своїй ділянці завершений вигляд, укривши його шовковистим смарагдовим газоном - не потрібно чекати 300 років, довіртеся сучасним технологіям.

І, як мінімум 300 років, насолоджуйтеся з вашими нащадками красою, створеною Вами!

Акупити рулонний газондосить просто - телефонуйте до нас в офіс, ми уточнимо терміни і обсяги поставки, виставляємо кошторис і ви стаєте власником доглянутою зеленого лужка. Доставка виконується через служби доставки: Нова пошта, Ін-тайм,Делівері.

Автор:Ірина Іщенко