Центр газонных трав УКР РУС

Продукція

Продаж насіння багаторічних газонних трав одного з європейських лідерів - трансконтинентальної селекційної компанії ДЛФ Трифолиум (Данія) - одне з профілюючих напрямків Центру газонних трав. Центр газонних трав, відомий на вітчизняному ринку з 1995 року, є офіційним дилером компанії ДЛФ Трифолиум.

Компанія ДЛФ ТРІФОЛІУМ володіє розгорнутою мережею селекційних сортовипробувальних станцій в різних кліматичних зонах Європи. Насіння газонних трав з незмінним успіхом поставляються в усі куточки світу, включаючи Європу, США, Росію, Японію, Китай, Аргентину, Чилі та ін.

В нашій компанії - Центрі газонних трав "Квінт" - ви можете купити насіння трав, які районовані в Україні. Всі представлені у нас сорти насіння пройшли випробування, отримали свідоцтво на сорт і внесені до Державного Реєстру рослин України.

Застосування газонних трав фірми ДЛФ Трифолиум в озелененні різних об'єктів (стадіонів, аеропортів, вулиць, площ і парків, автомагістралей, промислових підприємств, курортних об'єктів котеджних ділянок, і ін.) Підтвердило їх високу ефективність в створенні відмінних газонних покривів. Для наших газонів характерний інтенсивно-зелений, соковитий, густий і щільний травостій з витонченою фактурою листя. Покров газону характеризується підвищеною засухо- і морозо- стійкістю, а також стійкістю до загазованості, запиленості, високу опірність до бур'янів і хвороб.

Наша продукція:

   ЦЕНТР газонних трав