Центр газонных трав УКР РУС

Газонна трава. Насіння трав купити в Києві за ціною виробника!

Компанія "Центр газонних трав" працює в Україні з 1995 р. Ми є офіційним дилером компанії "ДЛФ ТРІФОЛІУМ", яка координує широку мережу селекційних сортовипробувальних станцій, що працюють в різних кліматичних зонах Європи. Газонна трава  експортуються в США, країни Європи, Чилі, Китай, а також інші країни світу, звідки приходять численні позитивні відгуки.

 Завантажити прайс-лист на насіння газонних трав.  

В Україні успішно пройшли випробування різних сортів датських газонних трав. Дані сорти трав для газону вже сертифіковані на території України, що підтверджено відповідними свідоцтвами. Насіння трав районовані для України; внесені до Державного Реєстру рослин України.

Використовується трава для газону

"ДЛФ ТРІФОЛІУМ" на різних об'єктах, включаючи вулиці, стадіони, площі, парки, аеропорти, промислові підприємства, автомагістралі, курортні установи, котеджні ділянки. Застосування газонних трав продемонструвало високу ефективність при формуванні чудових газонних покривів і з естетичної, і з функціональної сторін.Трава для газону- це соковитий, інтенсивно-зелений, щільний густий травостій з витонченою фактурою листя. При цьому його відрізняє морозо-/посухостійкість, стійкість до запиленості/загазованості, а також висока опірність до бур'янів і захворювань рослин.

Насіння трав "ДЛФ Трифолиум" - оптимальний вибір для газону

Данські газони виділяються незаперечною перевагою - чудовою схожістю насіння трав (особливо райграса), значною густотою травостою, яка досягається за короткий період; виняткова низькорослість. Газони, де проростає газонна трава, відрізняються високою стійкістю до витоптування та інших механічних навантажень. Все насіння трав "ДЛФ ТРІФОЛІУМ" мають міжнародний помаранчевий сертифікат якості (ISTA) і сертифікати відповідності України.

Якщо необхідний високоякісний газон з красивим "килимовим ефектом", то для цього застосовують багатокомпонентні травосумішки (насіння трав купити можна в компанії "Центр газонних трав"), оптимально орієнтовані на широке застосування. Також в нашому асортименті є різні насіння квітів.

Насіння трав (ціна доступна для всіх) реалізуються у фірмовій упаковці - в тришарових паперових мішках по 7,5, 20 кг, і барвистих коробках по 1кг.

Компанія « Центр газонних трав » пропонує:

Газонна трава - суміші новітньої селекції серії masterline (мастерлайн) Газонна трава - суміші новітньої селекції серії masterline (мастерлайн) Травосуміші серії Masterline були розроблені для професійного і примхливого споживача. Травосуміші складаються з тонколисті і плотнорастущіх сортів трав.
Травосуміші для спортивних, декоративних і садово-паркових газонів серії turfline (турфлайн) Травосуміші для спортивних, декоративних і садово-паркових газонів серії turfline (турфлайн) Turfline - це синонім високоякісного насіння найбільш пристосованих сортів, що пройшли випробування в різних кліматичних умовах і призначених для різного напрямку використання.
Травосуміші універсальної селекції з серії Universal (Універсал) Травосуміші універсальної селекції з серії Universal (Універсал) Суміші трав не вимагають спеціального догляду. Посухостійкі. Призначені для посіву в місцях масового відпочинку людей, в садах, парках, навколо водойм.
Окремі культури газонних трав і декоратічвних культур (райграс, мітлиця і ін.) Окремі культури газонних трав і декоратічвних культур (райграс, мітлиця і ін.) Багаторічні трави покращують водний, тепловий, харчової та повітряний режими грунту. Вони сприяють відновленню грунтового родючості, формуючи дернину. Багаторічні рослини утворюють в грунті гумус, а бобові знамениті своїми озотофіксірующімі властивостями.
Декоративна квіткова суміш Декоративна квіткова суміш Квіткові рослини - однорічні, дворічні та багаторічні утворюють яскраву мозаїку в гамі лілово-синіх тонів в поєднанні з золотисто-жовтими, білими і кремовими, з ефектними акцентами яскраво-червоних і коралових тонів.