Центр газонных трав УКР РУС

Газонна трава - суміші masterline (мастерлайн)

Травосуміші Masterline (Мастерлайн) складаються з насіння найвищої якості і відповідають всім вимогам сучасних фахівців з газонним покриттям і ландшафтних дизайнерів. Суміші Masterline (Мастерлайн) – прекрасне рішення, коли потрібно тільки найвищу якість. Ще однією особливістю Masterline (Мастерлайн) є використання в травосуміші,   як правило,   двох сортів кожного виду для   того, щоб збільшити пристосовність до різних кліматичних умов і видам грунту. Спеціально підібрані склади травосмесей дозволяють не тільки домогтися опірності хворобам, зносу і посухи, а й отримати низькорослий, щільний газон, а також скоротити витрати на його подальше обслуговування. Суміші Masterline (Мастерлайн) використовуються на престижних проектах, таких як футбольні стадіони, гольф поля, парки, житлові райони по всій Європі.  

Компанія « Центр газонних трав » пропонує наступні травосуміші серії Masterline (Мастерлайн):

 

Спортмайстер
Травосуміш SPORTMASTER вмняткової зносостійкості та декоративності для створення спортивних полів та іншіх ігрових майданчиків.
Гольфмастер
Травосмесь Golfmaster призначена для створення розкішних газонів на особистих ділянках і територіях. Ідеально підходить для гольф-полів (фервей).