Центр газонных трав УКР РУС

Важливо знати

ВАЖЛИВО ЗНАТИ!
ШАНОВНІ ПОКУПЦІ

Газон, як і все живе, може хворіти. Багато поразки його трав'яного покриву викликаються грибковими захворюваннями. Деякі різновиди грибкових захворювань   дуже небезпечні.

фузаріозу або СНІЖНА ПЛІСНЯВА – найпоширеніша з хвороб газонів. Хвороба найчастіше проявляється восени або навесні після сніжної зими. Спочатку на газоні виникають невеликі плями жовтіючої трави, які з часом збільшуються в діаметрі до 30 см, а потім можуть замикатися і утворювати великі залисини. У вологу погоду по краях уражених ділянок може з'являтися пухнаста біла або рожева цвіль.

Заходи запобігання та боротьби

Фузариоз насилу піддається лікуванню, тому постарайтеся не допустити зараження свого газону. Чи не застосовуйте азотні добрива восени, регулярно провітрюйте газон, не ходіть по ньому, коли він покритий снігом. (Д-р Д. Г. Хессайон) Для лікування при перших ознаках ураження застосовують водний розчин системного фунгіциду, наприклад « МАКСИМ », « ХОРУС » та ін.

ЧЕРВОНА НИТКА або коркового ХВОРОБА. Вражає узколистние злаки при рідкісної підгодівлі або повну її відсутність. Виявляється в кінці літа або восени у вигляді плям побурілої трави з неправильними обрисами, які потім набувають рожево забарвлення. У вологу погоду при уважному розгляді можна виявити серед трави тонкі червоні ниткоподібні освіти. Хвороба не є небезпечною, але уражені ділянки, поки трав'яний покрив не відновиться, виглядає негарно.

Заходи запобігання та боротьби

Хороший догляд за газоном допоможе попередити захворювання. Щороку навесні і влітку вносите добрива, провітрюйте дерен, на піщаних грунтах Не будете стригти траву занадто коротко. (Д-р Д. Г. Хессайон) При перших ознаках ураження застосовуйте водний розчин системного фунгіциду, наприклад « МАКСИМ », « ХОРУС » та ін.

Центр газонних трав   пропонує для догляду за газоном:

При придбанні фунгіцидів ми даємо докладну консультацію Покупцеві про правильному і своєчасному лікуванні газону.