Центр газонных трав УКР РУС

Травосуміші газонні Universal (Універсал)

Травосуміші серії Universal (Універсал) складені з бистроотрастающіх видів трав. Вони придатні для озеленення територій з низьким навантаженням використання.  

Компанія « Центр газонних трав » пропонує наступні травосуміші серії Universal (Універсал):

 

М 1
Антикризова травосмесь зі спеціальним складом
Парк
Поєднання різних видів костриці червоної з мятликом луговим дозволяють отримати привабливий щільний газон, що відрізняється гарною тіньовитривалістю і високу зносостійкість. Райграс пасовищний забезпечує швидке задерніння паркових газонів і садових галявин.
Плейграунд
Швидкість і витривалість - основні показники цієї суміші. Підземні пагони тонконога лугового і вівсяниці червоної створюють міцну дернину, швидко відновлювану після інтенсивних ігор на газоні. Рекомендована для спортивних майданчиків.
Робустіка
Створює дуже витривалий газон з великою кількістю підземних різом. Відрізняється підвищеною зимостійкістю і тіньовитривалістю. Мало вимогливий до внесення добрив. Для створення звичайних газонів.
Сан
За рахунок дуже глибоких коренів овсяниці очеретяної, газон залишається зеленим навіть при нестачі зрошення. Добре переносить засолення грунту. Рекомендована для жарких і посушливих регіонів, а також для сонячних ділянок.