Центр газонных трав УКР РУС

Травосуміші Turfline (Турфлайн)

Turfline (Турфлайн) - один з найбільш широко поширених брендів на аматорському ринку Європи. Turfline (Турфлайн) - це синонім високоякісного насіння найбільш пристосованих сортів, що пройшли випробування в різних кліматичних умовах і призначених для різного напрямку використання. Результат - відмінний газон для будь-якого роду діяльності. Це найкраще, що може отримати споживач.  

Компанія « Центр газонних трав » пропонує наступні травосуміші серії Turfline (Турфлайн):

 

Міні
Міні- це суміш трав, створена з низькорослих і повільно зростаючих сортів.
Кідс Лоун
Суміш складається з найбільш м'яких і низькорослих сортів.
Спорт
Зносостійкий газон. Суміш включає сорти QuickAction®, що забезпечує швидке укорінення. Має щільний і компактний ріст і дуже швидко відновлюється після зносу і пошкоджень.
Шедоу
Газон для затінених місць. Дуже стійка до затінення, наприклад від дерев та будівель. Суміш дає щільний і компактний зростання. Добре відчуває себе в умовах нестачі добрив і вологи.
Саншайн
Газон для сонячних місць. Має дуже високу посухостійкість у поєднанні із щільним та компактним зростанням. Добре росте як на сонці, так і в тіні, забезпечуючи хороше відновлення після зношування. Зберігає красивий зелений колір навіть у посушливі періоди.
Ватерлесс
Менше потреба в зрошенні. Газон менше потребує зрошення завдяки видам з глибоким корінням. Це сприяє посухостійкості і трава залишається зеленою навіть після довгої посухи. Це зносостійкий і щільний склад, добре відновлюється після зносу і пошкоджень.
Еко-лоун
Екологічний газон. Завдяки вмісту Microclover® газон потребує меншого зрошення та добрива. Microclover® фіксує азот та «живить» ним злакові види навіть у посушливі періоди. Це забезпечує свіжість газону протягом усього сезону.