Центр газонных трав УКР РУС

Пеларгонія F1

Пеларгонія F1 Дуже декоративні сорти не тільки виразними суцвіттями, а й оригінальними як за кольором, так і по малюнку листям. Кущ компактний, округло-кулястий, мальовничий. Суцвіття дуже великі, яскравих, насичених барв, в масі утворюють дуже барвисті акценти. Цвітіння рясне, безперервне, стійке до несприятливих погодних умов

Пеларгонія зональна

Сорти з повною гамою різноманітних забарвлень, за своїми якостями порівнянні з кращими сучасними сортами світових виробників. Дві групи сортів з різним забарвленням листя. Влітку, в сезон повної вегетації, висота рослин без суцвіття досягає 25 см, а разом з ним - 35 см. Ширина кущів – 35 см. Протягом сезону кожна рослина утворює 50-60 суцвіть. Сорти ідеальні як для професіоналів, так і для аматорського ринку.
 
зеленолістний серія

Для листя цієї серії типово поєднання зеленого забарвлення з коричневими відтінками по краю. Квітки яскравих забарвлень утворюють великі суцвіття, рясно цвітуть протягом усього сезону до самих морозів. Сорти ранні, компактні, з виразною листям, високо стійкі до шкідників і несприятливих погодних умов.

Корічневолістная серія

Унікальні сорти цієї серії виділяються декоративними коричневими листям із зеленою облямівкою по краю. Корічневолістние сорти особливо ефектні в білих квіткових горщиках. Прекрасно виглядають у всіх різноманітних садових композиціях в поєднанні з зеленолістний сортами. Демонструють кращі властивості, що зустрічаються у зеленолістний сортів.