Центр газонных трав УКР РУС

Петунія Сурфінія F1

Петунія Сурфінія F1 Квітки середні, до 5 см в діаметрі, цвітіння рясне, дружне, безперервне. Рослина насіннєвого розмноження, насіння реалізуються в гранулах. Стійка до шкідників і хвороб. Повного пишноти цього сорту, як і сортів інших груп можливо досягти сонячним місцем розташування та регулярними підживлення

ПЕТУНІЯ ГІБРИДНА

Ампельниє сорти типу « сурфінія » серія « Вельвет F1 »
 
Сорти, що входять до групи « Вельвет F1 », з успіхом використовуються всюди, де виділяється їх каскадний характер (в кашпо, підвісних корзинах, мисках або для оформлення, наприклад, « квіткових дерев »).
 
По довжині своїх чудових звисаючих пагонів, що досягає 80-100 см, вони можуть сміливо конкурувати з сортами, розмножується вегетативно.
 
Великими перевагами серії вважаються: стійкість до шкідників і хвороб, хороший зростання, квітки середнього діаметру і висока схожість насіння. Доступна і сама ціна насіннєвого матеріалу.
 
Спосіб вирощування в загальному не відрізняється від інших видів петуній. Регулярні підгодівлі позитивно впливають на довжину звисаючих пагонів.

ПЕТУНІЯ ГІБРИДНА Крупноквіткові

Ампельниє сорти типу « сурфінія » серія « Даймонд F1 »
 
Унікальні в світовому асортименті сорти, які є першими каскадних, дійсно крупноцветковими (grandiflora) петуніями, що вирощуються
з насіння.
 
Як і всі інші каскадні петунії фірми « Черни », і найменування серії « Даймонд F1 » спочатку були призначені для підвісних горщиків, підвіконних ящиків і всіх піднесених місць, які дозволяють показати всю красу рослини і підкреслюють його привабливий і ефектний вигляд. Серію, однак, можна також з успіхом використовувати і як покривне рослина на клумбах і в квітниках. Природна властивість – висока стійкість проти хвороб, шкідників і несприятливої ​​погоди.