Центр газонных трав УКР РУС

Купити насіння квітів багаторічних

 Компанія "Хем Заден" (Нідерланди) пропонує найкращі сорти декоративно-квіткових рослин, що відрізняються високим ступенем декоративності, широкою барвистою кольоровою гамою, тривалим або безперервним цвітінням, стійкістю до несприятливих погодних умов, високою схожістю насіння квітів.

 

 

 

Аллісум
Кущ густоразветвленний, компактний, з розетками сіро-повстяних листя. Квітки дрібні, зібрані у великі щитковидні суцвіття, дуже численні, обсипають весь кущ. Цвіте рясно, дружно.
Гвоздика
Кущ прямостоячий з висхідними стеблами. Листя лінійно-ланцетні, гострі. Квітки великі, на довгих квітконіжках. Запашні, торочкуватих-многораздельние, з ниткоподібними частками, борідкою волосків. цвітіння рясне
Гейхера
Кущ прямостоячий з надземними розетковими листям. Квітки витончених суцвіть на довгих струнких квітконосах. Цвітіння стійке.
Гипсофила
Кущик присадкуватий, з стелющеміся пагонами. Квітки дрібні, численні, привабливі своєю витонченістю.
Геленіум
Кущ високий, стрункий, слаборазветвленний, квітки зосереджені в верхній частині куща, а також на бічних пагонах - ефектне букетна будова. Цветкікрупние, шірокооткритие, оригінальною триколірної забарвлення. Цвітіння рясне, стійке.
Гравилат
Багаторічна рослина, з листям зібраними в прикореневій розетці, непарноперисті. Квітки в діаметрі до 3 см, Зібрані в волотисте суцвіття. Світлолюбна рослина, виносить півтінь.
Дельфініум
Кущ прямостоячий живописно розгалужений. Квітки великі, напівмахрові, зібрані в щільну циліндричну кисть уздовж усього стовбура. Цвітіння рясне.