Центр газонных трав УКР РУС

Презентація рулонних газонів " ДЛФ Трифолиум ", 2009 рік

17 вересня 2009 року на полях з рулонних газоном розташованих в заплаві р. Бучанка поблизу с.Михайлівка-Рубежівка Києво-Святошинського району Київської області Федерація футболу України спільно з Центром газонних трав провели презентацію полів з рулонних газоном, а також семінар на тему «Створення та догляд за спортивними газонами в осінньо-зимовий період».

У програму презентації увійшли демонстрація полів з рулонних газоном, виступ глави представництва« ДЛФ Трифолиум »,а також святковий фуршет для всіх учасників і гостей презентації.     У заході брали участь провідні фахівці в цій сфері, представники вітчизняних футбольних клубів, власники провідних ландшафтних студій України.

Центр газонних   трав є діловим партнером Федерації футболу України та офіційним представником в нашій країні датської трансконтинентальної селекційної компанії« ДЛФ Трифолиум ». Насіння, які реалізує Центр газонних трав, використовується на десятках вітчизняних спортивних арен та інших спортивних об'єктах. Серед них – тренувальна база київського « Динамо » в Конча-Заспі, донецькі стадіони РСК « Олімпійський » і « Металург », харківський « Металіст », дніпропетровський « Метеор », маріупольський « Іллічівець »   і багато інших.

Крім посівних газонів Центром газонних трав освоєний і успішно застосовується швидкий і прогресивний спосіб створення газону – рулонний, що вирощується за європейською технологією в Київській області. На семінарі відбулася презентаціярулонного газону, який успішно використовують, зокрема, на дніпропетровському стадіоні « Дніпро-Арена », столичної базі ФК « Оболонь », Олімпійській базі « Святошин », ЦВСМ « Княжа », с. Щасливе.