Центр газонных трав УКР РУС

Закіслітель для хвойних і рододендронів

Закіслітель для хвойних і рододендронів Аgrесоl - закісляется добриво для хвойніков і рододендронів, а також інших кіслолюбівих рослин - це високоякісне спеціалізоване закісляется добриво, призначене для закислення подушки (верхнього шару грунту) при вирощуванні всіх кіслолюбівих рослин.

Рекомендуємо для внесення під хвойники, брусницю, для закислення подушки при вирощуванні рододендронів та азалій. У своєму складі містить азот (N) 20% і позитивно впливає на кіслолюбівие рослини сірку (S), яка оптимально стабілізує кислу реакцію подушки.
Правильно скомпонований склад і специфіка добрива призводять до того, що добриво це діє швидко, ефективно і тривало. Воно зручне у використанні, продуктивно, результативно і нешкідливо для навколишнього середовища.

Застосування:
« Аgrесоl » - закісляется добриво для хвойніков і брусниці », застосовувати, розсипаючи на вже ростуть рослини або в процесі їх висадки в формі добавки в верхній шар грунту.
* Внесення добрив під зростаючі рослини: У разі дуже низької закіслённості верхнього шару грунту (понад рН 6,5 - грунти з нейтральною реакцією і вапняні грунту), слід викликати зниження реакції шляхом застосування закісляется добрива. Для цього на поверхню навколо рослини слід одноразово розсипати добриво в кількості 120 г на 1 м2 або 1,2 кг вистачає на 10 м2. Посипану поверхню рясно полити водою. Якщо буде необхідність, внесення закісляется добрива можна повторити після закінчення 3-х місяців.

* Застосування добрива в формі добавки в верхній шар грунту: Перед посадкою хвойніков чи інших кіслолюбівих рослин, на 10 літрів подушки всипати 12 г добрива (1,2 кг досить для закислення 1 м3 подушки). Таким способом підготовлену суміш помістити на дно ямки, в яку буде посаджено рослину, і засипати вставлену в ямку кореневу брилу таким чином, щоб її верхній шар знаходився на рівні поверхні землі. Після посадки притоптати навколо і рясно полити водою. В процесі висадки хвойніков і рододендронів рекомендуємо додаткове застосування « вкорінюються добрива для хвойніков - Аgrесо1 ». Він сприятливий для швидкого розвитку кореневої системи рослини і його легкої адаптації до нових умов. Пом'якшить результати пересадки і доставить необхідні поживні речовини.