Центр газонных трав УКР РУС

Гольф-кари

Електромобілі- це машини, дуже легкі в управлінні.

Як особливий вид особистого транспортного засобу, безшумні і універсальні, вони можуть доставити вам максимум задоволення.

Центр газонних   травпропонує унікальний асортимент техніки провідних світових виробників: E-Z-GO, GEM і т.д.

 

GEM e2 двомісний пасажирський електричний
Електромобіль GEM e2 ідеальний для щоденних поїздок як по приватним котеджним селищам, так і по дорогах загального користування.
GEM e4 чотиримісний пасажирський електричний
Електромобіль GEM e4 ідеальний для переміщення гостей по парках, курортних зон відпочинку і територіям готелів і пансіонатів, а також для сімейних прогулянок.
GEM e6 шестимісний пасажирський електричний
Електромобіль GEM e6 володіє відмінним дизайном і широким набором додаткового устаткування.
E-Z-GO RXV2 двомісний пасажирський
E-Z-GO RXV - транспортний засіб для курортів, готелів, аеропортів, парків і торгових площ, приватних володінь, заміських будинків.
E-Z-GO RXV FREEDOM двомісний пасажирський
Гольф кар «Freedom» E-Z-GO забезпечують надійність і зручність переміщення як по гольф-полю, так і по заміському селищу.
E-Z-GO TXT2 SHUTTLE двомісний пасажирський
E-Z-GO SHUTTLE - транспортний засіб для курортів, готелів, аеропортів, парків і торгових площ, приватних володінь, заміських будинків.
E-Z-GO TXT4 SHUTTLE чотиримісний пасажирський
Електричний або бензиновий Shuttle 4 - це ідеальна модель для перевезення людей, красивий дизайн, високий рівень комфорту і зручна конструкція дозволять стати лідером в ресторанно-готельному бізнесі та сфері негабаритних перевезень.