Центр газонных трав УКР РУС

Техніка

В процесі експлуатації верхній грунтовий шар газону піддається великим навантаженням: порушується структура грунту, відбувається його ущільнення, а також деформація планування (горби, западини).

В результаті погіршується водопронікновеніе і аерація грунту, що негативно позначається на зовнішньому вигляді газону.

ЦЕНТР газонних трав представляє на ринку України світові торгові марки виробників професійної багатофункціональної техніки по закладці і догляду за газонами. Серед провідних компанійТextron Company(RANSOMES JACOBSEN),TORO,Redeximта інші.

Гольф-кари Гольф-кари Гольф-кари та електромобілі широко використовуються на гольф-полях, футбольних полях, аеропортах, торгових центрах і приватних володіннях. Все більше людей роблять свій вибір на безпечному, екологічному, економічному і комфортабельному електротранспорті.
Прилади для діагностики Прилади для діагностики Для того, щоб створити повноцінний, зручний для використання і красивий газон, необхідні не тільки вірно обрані суміші насіння, але й спеціалізована надійна техніка для газону.
Техніка по укладці і догляду за трав'яним газоном Техніка по укладці і догляду за трав'яним газоном Спеціалізована якісна техніка, яка допоможе оптимізувати зусилля людини і скоротити час на правильне оснащення газону.