Центр газонных трав УКР РУС

ВерсаМакс Робуст

ВерсаМакс Робуст Призначена для пасовищ з щільною дернини і високою витривалістю до витоптування і володіє такими якостями, як зимостійкість і посухостійкість.

Склад суміші робить її ідеальною не тільки для   постійних пасовищ   великої рогатої худоби, а й для коней за рахунок своєї   високої витривалості до низького стравлювання і структурі травостою. Корм, що отримується при використанні VersaMax Robust задовольняє потреби тварин в клітковині.

Склад:

5% - Конюшина повзуча мелколістний (Рівендел, Рислінг)
15% - Тимофіївка лучна (Голіаф, Класик, Комер, Комтал, Промес)
25% - Костриця тросніковідная/Фестулоліум (Кора/Феліно, Фойтан, Хікорі)
30% - Райграс пасовищний (Гарібальді, Калібру, КЕНТАУР, Міссурі)
10% - Костриця червона (Гондолін, Ехо)
7% - Мятлик луговий ранній (Балин, Оксфорд )

Норма висіву 35-40 кг/га.

Головні причини заміщення овсяниці соломи на фестулоліум - це поєднання високого потенціалу врожайності райграса і витривалості, посухостійкості і стійкості до підтоплення овсяніци, яке характерно для даних сортів фестулоліума. У порівнянні з овсяницей очеретяної сорти фестулоліума мають кращі поживні якості - вимірювані більш високим вмістом цукру і енергії. Сорти фестулоліума (Хікорі, Феліно, Фойтан) представляють собою гібриди між італійським райграсом і овсяниці соломи. Маючи морфологію і стресостійкість, характерну для овсяниці соломи це сорти мають кращі показники врожайності і якості корму.