Центр газонных трав УКР РУС

Увага! Важлива інформація!

Останнім часом на ринку України з'явилися за дуже низькими цінами насіння газонних трав з маркуванням DLF-TRIFOLIUM. Завжди перевіряйте штрих-код товару - штрих код оригінальної продукції DLF-TRIFOLIUM (Данія) починається тільки з цифр 57.

Також звертайте увагу на рік виробництва насіння, цілість фірмової упаковки, наявність сертифіката ISTA, сертифікатів відповідності та інших документів, що свідчать про якість (чистота, схожість). Обов'язково зверніть увагу на сортовий склад таких сумішей. Як правило, в дешеві суміші входять низькоякісні застарілі сорти, або сорти взагалі не вказуються. Крім того, до недорогих сумішей відносяться суміші « hot », які створені для « країн третього світу », а за складом відрізняються від сумішей Turfline і Masterline і не можуть створювати в нашому кліматі такі ж гарні, міцні   і довговічні газони.

Деякі з компаній йдуть на недобросовісну конкуренцію, використовуючи і привласнюючи собі тексти і напрацьовану за 20 років характеристику нашої компанії, тобто займаються плагіатом.

Тому, перш ніж, віддавати перевагу ціною, подумайте про якість того, що Ви збираєтеся купити і що Ви отримаєте в результаті –газон  або щось інше.

У Центрі газонних трав ви завжди можете отримати безкоштовну консультацію. Тут Вам нададуть кваліфіковану допомогу в підборі сумішей конкретно для Вашої території, у нас завжди в наявності необхідні засоби захисту тадобрива для газону  і квітів. А при купівлі насіння аборулонного газону  в подальшому ми допоможемо Вам консультаціями по догляду і підтримки Вашого газону в ідеальному стані.

Центр газонних трав існує в Україні ось уже скоро 20 років   і продає насіння тільки в оригінальній упаковці DLF-TRIFOLIUM.

Запрошуємо Вас подружитися з нами!

Ви завжди будете задоволені результатами співпраці!