Центр газонных трав УКР РУС

НОВИНИ З ЄВРОПИ !!!

DLF-TRIFOLIUM був обраний основним постачальником Чемпіонату Європи з футболу 2016 у Франції.

Ми раді Вам повідомити, що після приголомшуючого успіху групи компаній DLF-TRIFOLIUM на всіх 12 стадіонах і тренувальних полях Чемпіонату світу з футболу 2014 р. в Бразилії, DLF-TRIFOLIUM був знову обраний основним постачальником насіння газонних трав вже для Чемпіонату Європи з футболу 2016 р. у Франції.

DLF-TRIFOLIUM - глобальний     постачальник     насіння     трав     з     повним     циклом виробництва: від проведення досліджень і розробки нових сортів, до логістики і доставки насіння трав до Ваших дверей. Насіння DLF-TRIFOLIUM завжди були затребувані в світі: Чемпіонат Світу з футболу в ПАР, 2010р., Чемпіонат Європи з футболу серед молодіжних команд в Німеччині, 2009р. і т.д.

ЦЕНТР газонних трав – Офіційний представник DLF-TRIFOLIUM в Україні - являє Вам великий асортимент насіння для європейського ринку. У нас є травосмеси для будь-якого газону, який Ви побажаєте. Ми пропонуємо всім скористатися результатами досліджень, досягненнями та інноваційними рішеннями DLF-TRIFOLIUM,     які привели до такого престижного результату.