Центр газонных трав УКР РУС

Новинки 2014 года !!!

Новинками сезону стали травосмеси World Cup і Fairplay.

DLF-TRIFOLIUM фокусує свою роботу на потребах клієнтів і стежить за новими тенденціями ринку. Пропонуючи найбільшу в світі дослідницьку та селекційну програми як в газонному, так і кормовому секторі, DLF-TRIFOLIUM постійно працює над поліпшенням ринку, вони проходять тестування в рамках світової мережі випробувань, підтверджуючи свою придатність до обробітку в різних умовах і напрямках.
DLF-TRIFOLIUM – найбільша в світі компанія з виробництва та продажу насіння трав, має філії в Данії, Швеції, Голландії, Південній Америці та США. При такій широкій мережі продажів наші клієнти можуть розраховувати на кращий сервіс і підтримку.
Результат багаторічної селекції газонних трав, який доступний тільки в компанії DLF-TRIFOLIUM, QuickAction ® - це покращенийрайграс  багаторічний, здатний на швидке і потужне укорінення при температурі грунту 3 оС. Це дає можливість виконувати ремонт газону дуже рано навесні, а також в самому кінці сезону.

QuickAction ® -інновація, представлена ​​компанією DLF-TRIFOLIUM, що забезпечує прекрасний газон:

  • Швидке і потужне укорінення при низьких температурах;
  • Хороша зносостійкість;
  • Висока стійкість до хвороб і посухи.

QuickAction ® використовується в наступних травосмесях:

  • World Cup
  • Fairplay
  • Sport
  • Turbo
  • Grass Fix

Новинками сезону стали травосмеси World Cup і Fairplay.

World Cup - ця травосмесь, до складу якої входить QuickAction ®, як на стадіонах світової першості в Бразилії. Швидко вкорінюється, зносостійкий і щільний, добре відновлюється після пошкоджень.

З новою травосуміші World Cup серії Turfline ® з'явилася можливість самому створитигазон  з якістю трав QuickAction ® як на першості в Бразилії. Ми віримо, що любителі теж можуть скористатися досягненнями досліджень та інноваційними рішеннями, які привели до цього престижного результату.

Ця травосуміш представлена ​​тільки в сезоні 2013/2014 рр.

Fairplay – дана суміш містить сорти QuickAction ®, що забезпечують швидке укорінення. Має щільний і компактний ріст і дуже швидко відновлюється після зносу і пошкоджень, а також добре росте як на сонці, так і в тіні.