Центр газонных трав УКР РУС

InterBuildExpo 2015 - ЦЕНТР газонних трав візьме участь в будівельній і архітектурній виставці

"ІнтерБудЕкспо"   - найбільш престижна і авторитетна будівельна виставка в Україні, що проводиться з 1994 року. У 2014 р. експозиція проводиться під новим брендом - InterBuildExpo, підтверджуючи свою інноваційність характер і лідерський статус.

У 2013 році в експозиції брали участь 780 компаній з 17 країн світу, а виставку відвідало 28 590 осіб.

InterBuildExpo 2015 - найважливіше професійний захід з будівництва та архітектури, облаштування житла, проектуванні і ремонту. Крім того, це також головний майданчик для обміну думками з найбільш актуальних питань організації та ведення будівельного бізнесу в Україні. Саме тут задаються тренди галузі та вектори розвитку на найближчий рік.

Виставка проводиться з 25 по 28 березня 2015р. у виставковому центрі КИЇВЕКСПОПЛАЗА (Київ, Салютна, 2-Б) неделеко від станції метро Нивки.

Ми чекаємо Вас в павільйоні 2.1 - "LANDSCAPE DESIGN. GREENERY. HORTICULTURAL EQUIPMENT". Даний павільйон присвячений унікальній експозиції, яка демонструє кращі рішення для ландшафтного дизайну. Тут досвідчені дизайнери, архітектори та фахівці з садово-паркової оформлення продемонструють сучасні рішення і матеріали для втілення інноваційних   дизайнерських ідей.