Центр газонных трав УКР РУС

Група компаній ДЛФ-ТРІФОЛІУМ - основний постачальник насіння трав для Чемпіонату світу 2014 в Бразилії.

Група компаній DLF-Трифолиум обрана в якості головного постачальника насіння трав на стадіони та тренувальні поля, де влаштовують найпрестижніші футбольні турніри в світі, в тому числі, і Чемпіонат світу в Бразилії 2014.

Чемпіонат світу з футболу в Бразилії
Хто вийде в фінал?


Це ще невідомо, але одне можна сказати напевно: група компаній ДЛФ-ТРІФОЛІУМ є основним постачальником насіння трав для Чемпіонату світу 2014 в Бразилії.

Насіння поставляють двом бразильським компаніям: « World Sports & Marketing » і « Green Leaf », які спеціалізуються на закладці газону і в даний час займаються ремонтом і відновленням всіх стадіонів. Генеральний директор компанії « World Sports & Marketing »   Роберто Гоміде стверджує: « Семена трав ДЛФ-ТРІФОЛІУМ для Чемпіонату світу мають ті унікальні технологічні якості і видимі особливості, які створять ідеальну поверхню для гри, необхідну для Чемпіонату світу в Бразилії. Я впевнений, що поля будуть чудовими! ”
Насіння трав, вибрані для Чемпіонату світу 2014 в Бразилії, були ретельно протестовані, як міжнародними експертами, так і місцевими фахівцями зі спортивного газону.
Футбольні поля в Бразилії, в основному, засіяні насінням Bermuda grass, але взимку вона знаходиться в стані спокою, тому   поля   повинні   бути   укріплені       холодостійких   видами   трав   для   спортивного   газону,   щоб забезпечити   прекрасне   ігрове   покриття       у   час   турніру.   Щоб   відповідати       всім       вимогам   на полях виробляється   підсівши   висококласним   сортами  райграса  пасовищного,   включаючи   сорту       4turf   &Trade; * (тетраплоїдний багаторічний райграс газонного призначення), нового інноваційного продукту від компанії   ДЛФ-ТРІФОЛІУМ.
Генеральний директор компанії « Green Leaf » Паулу Антоніо повідомляє: “ Під час підготовки до Чемпіонату світу ми стикаємося з численними проблемами, пов'язаними зі станом полів: це тропічний клімат з одного боку і умови затінення газону з іншого. Новизна і високу якість насіння спортивних трав 4turf &Trade; від ДЛФ-ТРІФОЛІУМ забезпечують вирішення цих проблем, і ми з нетерпінням чекаємо, щоб переконається в їх експлуатаційній якості на бразильських стадіонах ”.
Подібне рішення для бразильських стадіонів дуже схоже на успішно реалізовану стратегію, обрану для Чемпіонату світу в Південній Африки 2010 року, продукцію для якого постачала група компаній ДЛФ-ТРІФОЛІУМ.