Центр газонных трав УКР РУС

Чи можна укладати рулонний газон пізньої осені?

Зрізаний рулонний газон не втрачає своїх якостей до повного замерзання грунту.

Чи можна укладати рулонний газон пізньої осені?

Нам дуже часто задають це питання. Ми завжди просто і швидко відповідаємо – ТАК!

Наш багаторічний досвід показує, щорулонний газон   в Києві, зрізаний пізньої осені (листопад – грудень) відмінно себе почуває навесні. Крім того, слід зазначити, що рулонний газон як в Європі, так і в США і Канаді в основному зрізають і укладають, починаючи з другої половини літа і глибокої осені до тих пір, поки не промерзла грунт. Тоді ранньою весною вже покладений газон на Вашій ділянці проявляє себе особливою свіжістю і красою, в той час як на полях, де вирощуються рулонні газони, він буває готовий до кінця квітня - початок травня.

Насправді пізня осінь одне з кращих пір року для укладання рулонного газону, з наступних причин:

  • Не потрібно зрошення/поливання
  • До весни газон буде дуже гарний
  • Газон   може зберігатися тиждень в рулонах на палеті, що дасть Вам більше часу для підготовки грунту
  • Можливість перестелити газон на інший більш зручний для Вас ділянку, поки він не вкоренився

Так, звичайно, газону буде потрібно трохи більше часу, для вкорінення, однак, у Вас буде набагато менше причин ходити по ньому, відповідно менше травмувати дерен. Так як в цей період йому не буде потрібно ні полив, ні стрижка, ні підгодівля.

Також у нас є досвід успішно укладеного газону на підготовлену замерзлу грунт. Єдина проблема при низьких температурах це те, що  газонможе тимчасово замерзнути в рулонах і його неможливо буде розкачати. Однак при підвищенні температури дерен стане знову пластичним і стає можливим продовжувати укладання газону.

Ви з упевненістю можете планувати укладання рулонного газону в листопаді і грудні, а завдяки нашим порадам і рекомендаціям Ваша мрія стане реальністю.