Центр газонных трав УКР РУС

Рулонні газони вирощені на торфосодержащіх грунтах

Газон - це спеціально влаштований майданчик, засіяний різними травосумішами, які поділяються які поділяються за типом використання: спортивні, декоративні, спеціального призначення і т.д.

Декоративному оформлення ділянок завжди приділяється велика увага – адже кожен господар   хоче не тільки підкреслити красу свого будинку, але і отримувати насолоду від перебування на свіжому повітрі. Чудовим фоном для ландшафтного декору може служити газон, який дає можливість посилити унікальність дизайну вашої ділянки. Також слід належним чином оцінити і інші його важливі властивості - трав'яний покрив закріплює грунт, затримує пил, підвищує вологість повітря і покращує мікроклімат ділянки.
  Науковими дослідженнями доведено, що для вирощування газонних трав та створення прекрасних газонів використання торфосодержащіх грунтів (низинні торфовища з нейтральній кислотністю)має суттєві переваги, а саме:
• створює чудову середовище для корисних мікроорганізмів;
• сприяє належному зростанню кореневої системи, аерації (повітропроникності) грунту;
• торф є органічним матеріалом, який використовується для збагачення грунту;
• торф уповільнює вилуговування поживних речовин з води, що дозволяє заощадити на добривах.
Крім звичайного посіву насіння вже більше 80-ти років існує технологія виробництва готового (рулонного) газону, яка набула поширення більш ніж в 70 країнах світу.
Ще в 1967 році була створена Американська Асоціація Виробників готового газону, яка   з 1993 року стала називатися Міжнародною Організацією Виробників готового газону -TPI. Членом TPI в даний час є і Центр газонних трав. Сьогодні ця організація об'єднує виробників дерну з понад 50 країн світу. Основними цілями створення TPI є просування і розвиток технології виробництва готового рулонного газону в усьому світі, як найбільш прогресивного і швидкого методу озеленення.
Для виробництва рулонного газону в Києві  Центр газонних трав використовує виключно високоякісні насіння   (всі сорти не менше 4-х зірок) трансконтинентальної селекційної компанії ДЛФ Трифолиум, а саме:
• « SPORTMASTER » (СПОРТМАСТЕР) - суміш виключної зносостійкості і декоративності спортивних полів і інших газонів, що піддаються великому навантаженні. Склад: 25% - Райграс багаторічний (2 сорту); 25% - Костриця червона жорстка (2 сорту); 50% - Мятлик луговий (2 сорту).
• « PROMASTER » (ПРОМАСТЕР) - суміш виключної зносостійкості для спортивних полів. Склад: 40% - Райграс багаторічний                       (2 сорту); 60% - Мятлик луговий (2 сорту).
Практика застосування наших рулонних газонів показала, що газони, вирощені на розклалися торфовищах з нейтральною кислотністю, мають дуже високу життєздатність, стійкість і приживлюваність на місцях його подальшого зростання.
перші українські технічні умови на газони рулонні декоративні ТУ У 01.1-23736519-001-2004 були введені на Україні по нашій розробці 10.04.2004 р.

Укладання рулонного газону

Зріз і укладання рулонного газону здійснюється з ранньої весни до перших морозів на заздалегідь підготовлену не мерзли грунт. Головною умовою для укладання є відсутність снігу і морозу.
Перевага нашого готового газону полягає в його високій якості і можливості в найкоротший термін привести в належний вигляд територію після завершення будівельних і господарських робіт.
Ви з упевненістю можете планувати укладку рулонного газону, а ми допоможемо радою і рекомендаціями.
Звертайтеся до нас і Ваша мрія стане реальністю!