Центр газонных трав УКР РУС

Універсальне без азоту (осіннє)

Універсальне без азоту (осіннє) Agrecol - осіннє добриво без азоту - це високоякісне гранульоване багатоскладне добриво.

Призначено для допочвенного добрива багаторічних і однорічних культур, для збалансування змісту окремих елементів, засвоєних рослинами і віддалених разом з ними в період збирання врожаю. Рекомендується для застосування після збирання, безпосередньо перед скопуванням на так званий гострий відвал (пласт землі, відвалений лопатою або лемешем) в якості осіннього добрива, що готують основу під майбутні посіви і посадки. Добриво заповнює поглинені рослинами в період вегетації такі складові як: фосфор (Р2O5) - 22% і калій (К2О) - 32%, розчинні у воді, магній, кальцій і мікроелементи. Не містить у своєму складі азоту, який є рухомим елементом і схильний до легкого вимивання в глибші шари грунту, а також видалення в атмосферу. У зв'язку з цим внесення інших добрив, що містять азот, в осінній період є надлишковим, а в разі багаторічних культур - навіть протипоказано. Внесення добрив, що містять азот, під багаторічні рослини довше, ніж до половини серпня, обумовлює подальший приріст зеленої маси. А тим часом уже не вистачає часу на її здерев'яніння до початку зимового періоду, що підсилює їх схильність вимерзання. Це добриво містить значну кількість калію, який полегшує здерев'яніння тканин рослин, які дерев'яніють на зиму, тому дуже рекомендуємо для осіннього внесення під багаторічні рослини, такі як, напр., Листяні і хвойні дерева і кущі, газони, багаторічники і т.п. Це добриво діє ефективно і тривало, зручно в застосуванні, результативно і нешкідливо для навколишнього середовища.

Застосування:

  1. Заповнення поживних речовин після збирання. Після збирання врожаю і підготовки грунту під вскапиваніе, добриво рівномірно розсипати по всій поверхні в кількості близько 25 г/1 м2. Середня закрита жменю - це близько 50 г добрива. Після внесення добрива всю поверхню перекопати. Якщо посіви або посадки плануємо провести тільки навесні, грунт найкраще залишити з так називамие « гострим відвалом » (Не грабував).
  2. Осіннє внесення добрив під багаторічні рослини - подготавливающее рослини до зими. Такі рослини, як листяні та хвойні дерева і кущі, багаторічні і т.п. слід удобрити одноразово в кількості близько 25 г/1 м2, розсипаючи гранулат рівномірно навколо рослин. Розпилюється добриво в міру можливості розмішати з верхнім шаром грунту і рясно полити.
  3. Осіннє внесення добрив під газони - подготавливающее газон до зими. Добриво розсипати рівномірно по всій поверхні в кількості близько 25 г/1м2 і рясно полити. « Осіннє добриво без азоту » можна застосовувати також навесні, проте слід пам'ятати про додаткове внесення добрив, що містять азот.

Фасовка: 1, 2 кг, 5 кг і 10 кг.