Центр газонных трав УКР РУС

Універальное для фруктових дерев і чагарників

Універальное для фруктових дерев і чагарників Agreсol -добрива для фруктових дерев і кущів - це високоякісний комплексний багатоскладний гранулат, призначений для добрива всіх видів фруктових дерев і кущів.

Відповідно підібрана конфігурація поживних складових у вигляді: низький вміст азоту (N) і повишенногосодержанія фосфору (Р) і калію (К) призводять до того, що удобрюють дерева і кущі плодоносять рясно, а їх огрядні плоди здорові, соковиті і дуже кусні. При низькому вмісті азоту рослини не поглинають його надмірно, тому плоди стійки і легко зберігаються. Характеризуються також хорошими властивостями для переробки. Підвищений вміст калію (К2О) - 22% впливає не тільки на правильне плодоношення, але також і на відповідне стан удобрених дерев і кущів в процесі зимівлі. Правильно скомпонований склад і специфіка добрива призводять до того, що добриво це діє швидко, ефективно і тривало, Воно зручне у використанні, продуктивно, результативно і нешкідливо для навколишнього середовища.

Застосування:
« Agrecol -добрива для фруктових дерев і кущів » - застосовувати найкраще 2 рази в рік -навесні і восени в кількості близько 25 г добрива на 1м2 поверхні (середня закрита жменю добрива - це близько 50 м або доза на 2 м2). Удобрювати, рівномірно розсипаючи гранулат під кроною дерев і кущів. Після розкидання добриво в міру можливості розмішати з верхнім шаром грунту і рясно полити. Добриво не шкодить газонах і іншим рослинам, вирощуваних в саду. У разі близького сусідства газону (напр., Під кроною дерева), добриво слід застосовувати, як описано вище - посипаючи газон і рясно поливаючи удобрене місце протягом 2-3 днів. Це призведе до того, що поживні складові, що містяться в добриві, будуть водою переправлені в кореневу систему дерева або куща. Осіннє внесення добрив готує рослини до зимового періоду і забезпечує поживними елементами першу фазу весняного старту (формування молодого листя і бутонів квітів). Весняна доза необхідна для правильного харчування дерев і кущів у весняно-літній період. Слід пам'ятати про відповідному формуванні крон дерев і кущів, їх правильне проріджування - обрізання. Рекомендуємо побілку (вапном) стовбурів дерев і кущів для запобігання, так званих, зимових опіків, викликаних нагріваючим кору сонцем. Побілка стовбурів необхідна також для захисту від хвороб і навали шкідників. Для цього рекомендуємо використання вапна для побілки дерев з серії продуктів « Agrecol ».
Добриво для фруктових дерев і кущів.

Фасовка: 1,2 кг.