Центр газонных трав УКР РУС

Добриво супер багатоскладне для газонів

Добриво супер багатоскладне для газонів Agrecol - супeр багатоскладне удо6реніе для газонів це комплексний багатоскладовий гранулат найвищої якості, призначений для добрива газонів.

Відповідно підібраний склад у вигляді N-12%, Р-4,5%, К-9%, а також магнію і мікроелементів, точно відповідає потребам трав, і тому впливає на їх оптимальне зростання, соковиту зелену забарвлення, інтенсивне утворення кущів і високий рівень стану удобрювати газону.
Правильно скомпонований склад і специфіка добрива призводять до того, що добриво це діє швидко, ефективно і тривало. Воно зручне у використанні, продуктивно, результативно і нешкідливо для навколишнього середовища.

Застосування:
Супер багатоскладне добриво для газонів застосовувати кожні 30 днів в період з ранньої весни до половини жовтня, т. Е. Три рази в рік (навесні, влітку і восени). Удобрювати, розсипаючи гранулат рівномірно на поверхні газону в кількості 20 г на 1 м2 або 1,2 кг на 100 м2. Середня закрита жменю - це близько 40-60 м добрива. Слід пам'ятати, що ніколи не можна посипати мокрі рослини. Розчиняються на вологій траві гранули можуть викликати її пошкодження. Тільки після внесення добрива газон рясно полити водою.
Рекомендуємо також передпосівне внесення добрива при закладці нового газону. В такому випадку перед посівом насіння, на вспушенй, розрівняна поверхню грунту рівномірно розсипати добрива в кількості l, 2 кг на 20м2 і змішати граблями з землею.

Фаосвка: 1,2кг, 5 кг, 10кг.