Центр газонных трав УКР РУС

Осіннє для газону

Осіннє для газону Агрекол - осіннє добриво для газонів, являє собою фосфорно-калієве добриво вищої якості, призначене для осінніх робіт.

У добриві міститься фосфор – 9% у вигляді розщепленого Р2О5, а також калій – 30% у вигляді розщепленого К2О і мікроелементи, що дозволяють краще підготувати газон до зимового сезону.
Високий вміст калію запобігає випаданню менш стійких до вимерзання видів трав, а також зміцнює газон, щоб ранньою весною зростання трав був більш інтенсивним. Добриво не містить в своєму складі азот, тому не призводить до подальшого приросту зеленої маси, яка може бути пошкоджена при перемерзання грунту в осінній період.
« Агрекол – осіннє добриво для газонів » забезпечує недолік фосфору і калію, необхідного при експлуатації газону під час вегетативного періоду. Добриво готове до застосування, продуктивно, ефективно і безпечно для навколишнього середовища.

Застосування.
Застосовувати з серпня до настання перших морозів в пропорції 20 г/м2, розсипати гранули рівномірно по всій поверхні газону. В середньому в одній жмені – близько 50 грам добрива. Це добриво можна використовувати також навесні, проте необхідно пам'ятати про додавання добрива, що містить азот.

Фасовка: 1,2 кг, 5 кг і 10 кг.