Центр газонных трав УКР РУС

Для хвої від пожовтіння голок

Для хвої від пожовтіння голок Agrecol - добриво проти пожовтіння хвої - це високоякісне, легко засвоюється добриво, яке протидіє пожелтеніюхвойних голок.

Відповідне зміст магнію повністю покриває потребу рослин в цьому необхідному елементі. Правильно і в пору застосовані дози добрива усувають наслідки, викликані недобором магнію, і повертають інтенсивно зелене забарвлення голках. Результатом дії добрива є гальмування процесу відмирання і поворот до правильної кондиції. Специфіка добрива полягає в тому, що воно діє швидко і ефективно. Воно зручно в застосуванні, продуктивно, результативно і безпечно для навколишнього середовища. Його можна застосовувати одночасно з іншими добривами або поживними препаратами в сипучої або рідкої формі.

Склад: MgO - 15%

Застосування:
« Agrecol - добриво проти пожовтіння хвої » застосовувати в період з ранньої весни до кінця липня, розпорошуючи гранулат під кронами хвойніков в кількості 50г/м2 або 1,2 кг вистачає на 24 м2 поверхні. Середня закрита жменю - це близько 40-50 г добрива. Розсипане добриво в міру можливості розмішати з верхнім шаром грунту і рясно полити. Слід пам'ятати про послідовне поливі хвойних рослин, які дуже чутливі до нестачі води в грунті. Через великий поверхні випаровування, особливо в період спекотного літа, недоглянуті, що не политі хвойники швидко висихають.

Фасовка: 1, 2 кг і 5 кг.