Центр газонных трав УКР РУС

Для витких рослин і клематисів

Для витких рослин і клематисів Agrecol- добриво для витких рослин (клематисів) - це високоякісний, комплексний, багатоскладовий гранулат, призначений для добрива всіх видів витких рослин (плющі, дикий виноград і інші виткі рослини).

Відповідно підібране кількість азоту (N), фосфору (Р) і калію (К) точно відповідають кормовим вимогам етіхрастеній, викликають їх правильний ріст, рясне цвітіння та інтенсивне забарвлення квітів. Високий вміст калію (К2О) -21%, впливає на посилення кондиції удобрюваних рослин, прискорюють процеси, пов'язані з зав'язуванням численних і сільнихбутонов квітів.
добрив рослина цвіте завдяки цьому довго і рясно, утримуючи при цьому високий рівень здоровості. Правильно скомпонований склад і специфіка добрива призводять до того, що це добриво діє швидко, ефективно і тривало. Це добриво зручно в застосуванні, продуктивно, результативно і безпечно для навколишнього середовища.

Застосування:
« Agrecol- добриво для витких рослин (клематисів) » застосовувати в період з весни до кінця вересня. Молоді рослини, які ще не цвіли, удобрювати порціями 15г на 1м2 через кожні 14 днів. Рослини побільше - в період цвітіння удобрювати через кожні 30 днів порціями по 24 г на 1м2 або 1,2кг на 50м2. Добриво розсівати рівномірно навколо рослин. Середня закрита жменю гранулата це близько 50 г добрива.

Фасовка: 1,2 кг.