Центр газонных трав УКР РУС

Для садових квітів, кучерявих і ампельних рослин

Для садових квітів, кучерявих і ампельних рослин Agrecol- добриво для садових рослин - це високоякісний, комплексний, багатоскладовий гранулат, призначений для добрива всіх видів садових рослин (однорічні, багаторічні, цибулинні, виткі рослини).

Відповідно підібране кількість азота13 (N%), фосфора13% (Р) і калію 21% (К) точно відповідають кормовим вимогам цих рослин, викликають їх правильний ріст, рясне цвітіння та інтенсивне фарбування квітів. Високий вміст калію (К2О) -21%, впливає на посилення кондиції удобрюваних рослин, прискорюють процеси, пов'язані з зав'язуванням численних і сильних бутонів квітів.
добрив рослина цвіте завдяки цьому довго і рясно, утримуючи при цьому високий рівень здоровості. Правильно скомпонований склад і специфіка добрива призводять до того, що це добриво діє швидко, ефективно і тривало. Це добриво зручно в застосуванні, продуктивно, результативно і безпечно для навколишнього середовища.

Застосування:
« Agrecol- добриво для садових рослин (клематисів) » застосовувати в період з весни до кінця вересня. Молоді рослини, які ще не цвіли, удобрювати порціями 15 г на 1м2 через кожні 14 днів. Рослини побільше - в період цвітіння удобрювати через кожні 30 днів порціями по 24 г на 1м2 або 1,2кг на 50м2. Добриво розсівати рівномірно навколо растеній.Средняя закрита жменю гранулата це близько 50 г добрива.

Практичні вказівки:
Слід пам'ятати, що не можна допускати пересушування подушки (верхнього шару грунту). Підтримка правильної вологості грунту дозволяє поддежівать хороший стан квітів і запобігти опадання бутонів квітів. У процесі поливу однак, слід пам'ятати, що більшість рослин в фазі цвітіння не терплять поливу квітів. Полив рослин найкраще здійснювати рано вранці або ввечері. Ніколи не поливати водою наземні частини рослини під час сильного пригріву. Слід не допускати розвитку бур'янів, які швидко поглинають поживні речовини, внесені нами у вигляді добрива. При вирощуванні інших садових квітів рекомендуємо застосування гранульованого добрива « Agrecol- добриво для садових квітів ».

Фасовка: 1, 2 кг.