Центр газонных трав УКР РУС

Для троянд

Для троянд Agrecol - добриво для троянд - це високоякісний комплексний багатоскладовий гранулат, призначений для добрива всіх сортів троянд.

Відповідно підібране вміст азоту (N), фосфору (Р) і калію (К) точно відповідають кормовим вимогам цих рослин, викликають їх правильний ріст, рясне цвітіння та інтенсивне забарвлення квітів. Високий вміст калію (К2О) -16%, позитивно впливає на загальний вигляд рослин, високий рівень здоровості і стійкості проти вимерзання. Правильно скомпонований склад і специфіка добрива призводять до того, що це добриво діє швидко, ефективно і тривало. Це добриво зручно в застосуванні, продуктивно, результативно і безпечно для навколишнього середовища.

Застосування:
“ Agrecol - добриво для троянд ” застосовувати два рази на рік (на переломі березня на квітень і червня на липень), розпорошуючи його рівномірно навколо рослин в кількості близько 48г на 1м2 або 1,2 кг вистачає на 25м2. Середня закрита жменю добрива важить близько 40-60 м
Внесене добриво розмішати з верхнім шаром грунту і рясно полити. У разі сортів, які повторюють цвітіння (троянди квітнуть двічі на рік), внесення добрива повторити втретє в серпні. Це добриво можна вносити також в процесі висаджування троянд, підсипаючи його в верхній шар грунту порціями по 40 г добрива на 10 літрів грунту, що при хорошій структурі грунту замінює гній або компост.
Тим з Вас, хто сипучими добривами користується неохоче і більш прихильні удобрення в формі підливання або удобрюють троянди в системах крапельного поливу, пропонуємо один із серії професійних кристалічних розчинних у воді добрив під назвою « Роза », вироблений фірмою „ Agrecol ”.

Фасовка: 1,2 кг 5 кг.