Центр газонных трав УКР РУС

Для рододендронів

Для рододендронів Agrecol - добриво для рододендронів та азалій - це високоякісний комплексний багатоскладовий гранулат, призначений для добрива рододендронів, азалій і вересових рослин.

Відповідно підібране вміст азоту (N), фосфору (Р) і калію (К) точно відповідає кормовим вимогам цих рослин, сприяючи їх правильному росту, рясному цвітінню і інтенсивному фарбуванню квітів. Високий вміст розчинної у воді калію (К2О) - 22%, позитивно впливає на загальний вигляд рослини, високий рівень здоровості і стійкості проти вимерзання. Правильно скомпонований склад і специфіка добрива призводять до того, що це добриво діє швидко, ефективно і тривало. Це добриво зручно в застосуванні, продуктивно, результативно і безпечно для навколишнього середовища.

Застосування:
“ Agrecol - добриво для рододендронів та азалій ” застосовувати два рази на рік (навесні і влітку), розпорошуючи його рівномірно під кроною рослини в кількості близько 50 г на 1м2. Середня закрита жменю добрива важить близько 40-60 м Внесене добриво розмішати з верхнім шаром грунту і рясно полити водою. Тим з Вас, хто сипучими добривами користується неохоче або удобрюють рододендрони системами краплинного поливу, пропонуємо кристалічна розчинна у воді добриво під назвою « Рододендрон », вироблене фірмою „ Agrecol ”.

Фасовка: 1, 2 кг.