Центр газонных трав УКР РУС

Для підготовки і регенерації газону

Для підготовки і регенерації газону Аgrесоl - добриво для закладки та регенерації (відновлення) газонів - це високоякісне багатоскладне добриво, призначене для передпосівної підготовки подушки (верхній шар грунту) під газони.

Містить азот, фосфор, калій (К20) -16%, а також магній і мікроелементи. Суть цього добрива полягає в тому, що воно приносить в грунт поживні речовини, необхідні для проростання, росту і розвитку молодої трави.

Застосування:

1. Підготовка подушки під закладання нового газону:
Перед посівом насіння на призначеної для цієї мети скопати і добре разравненной поверхні, розсіяти рівномірно добриво в кількості 20г на 1 м2 або 1,2 кг на 60м2 поверхні. Розсіяне добриво розмішати граблями з грунтом. Підготовлену таким чином рівну поверхню злегка розкачати. Розсіяти рівномірно насіння трав за рекомендацією виробника насіння з упаковки. Насіння розмішати з грунтом на глибину до 1 см. У міру можливості, засіяну таким чином площа легко розкачати (валиком). При поливі пам'ятати про використання дрібнокрапельного зрошення, щоб не допустити вимивання сухих - ще легких насіння. Не допускати появи калюж, зрошувати мало, але дуже часто. У період мінімум 2-3 тижнів не допускати пересушування подушки (верхнього шару) з насінням і проростає травою. У момент, коли трава покриє поверхню грунту, випаровування буде обмежено. Однак слід пам'ятати, щоб не допустити пересушування подушки, так як в противному випадку настане в'янення і висихання трави. На цьому етапі не слід звертати увагу на проростають разом з травою бур'яни. Більшість цих бур'янів зникне в результаті частої косовиці.
Слід пам'ятати, що газон потрібно поливати завжди вранці або ввечері - один раз в день, а в період посухи 2 рази на день. Ніколи не поливати газон при сильному сонці. Це може викликати термічний шок у рослин і викликати їх загибель.
Перший покіс газону проводити на висоту 5 см, коли трава досягне висоти 8-10 см. Пам'ятати, що косарка повинна мати гострий ніж, це допоможе уникнути виривання трави. Правильний догляд за газоном, забезпечення запасом поживних речовин, що містяться в вживаному Вами добриві, буде сприяти тому, що Ваш газон буде здоровий, густий і довго збережеться.

2. Регенерація газонів.
У разі слабких некустістих газонів, з поверхні газонів видалити бур'яни. Далі газон скосити і надрізати вертикулятор. Можна також провести аерацію газону, наколюючи його вилами або аератором. Розпорошити добриво в вище зазначеній кількості на одиницю площі, підсіяти насіння трав спочатку уздовж, а потім поперек в 1/3 дози, необхідної при закладці газону. Весь газон пограбувати, по можливості втоптати або ущільнити валиком. Потім газон полити і далі поступати так, як зазначено вище.

Фасовка: 1,2 кг.