Центр газонных трав УКР РУС

Для газону від пожовтіння трави

Для газону від пожовтіння трави Agrecol - добриво для газонів проти пожовтіння листя - це гранульоване високоякісне мінеральне добриво, до складу якого входить легкозасвоюваний азот (N) 46% і залізо (Fe).

Воно призначене для добрива газонів з метою ліквідації і запобігання явища жовтінню трав, викликане як нестачею азоту, так і недостатньою засвоюваністю поживних складових, пов'язане з недобором заліза. Інтенсивно експлуатована сильно рунистої травою, подушка (верхній шар грунту) газону швидко позбавляється необхідного рослинам азоту. На красивому, доглянутому газоні з плином часу починають з'являтися жовті плями, які з часом покривають всю його поверхню. Використання в таких випадках звичайних рекомендованих для газонів багатоскладних добрив (N-P-K) є необгрунтованим, тому що вони містять дуже мало азоту (N) 18-20% в дуже повільно засвоюваній формі. Щоб цього уникнути, рекомендуємо використовувати добриво для газонів проти пожовтіння трав, яке діє швидко і ефективно, впливаючи на інтенсивний соковито-зелений колір трави і її здоровий вигляд. Добриво дуже зручно у використанні, продуктивно, результативно і екологічно безпечно.
Застосування
Застосовувати в міру потреби або профілактично кожні 30 днів в період з ранньої весни до кінця вересня. Удобрювати, розсипаючи гранулат на поверхні газону, звертаючи особливу увагу на більш світлі місця - злегка зворушені жовтизною.
Добриво розсипати в кількості 10-15 г на 1 м2 або 1,2 кг на 100 м2 газону. Середня закрита жменю ~ це близько 40-60 г добрива. Увага] Слід пам'ятати, що не можна вносити добриво на вологі рослини, так як мокрі гранули, приклеиваясь до стебел, можуть на них розчинитися і викликати пошкодження рослин. Тільки після внесення добрива газон слід рясно полити водою. Не використовувати для дуже молодих газонів, до 50 днів після посіву.

Фасовка: 1,2 кг.