Центр газонных трав УКР РУС

Мітлиця пагоносна KROMI для створення газону

Мітлиця пагоносна KROMI для створення газону Мітлиця пагоносна KROMI рекомендується для створення оригінального і дуже декоративного газону, який можна не стригти.
Ціна (оберіть пакування)

Для створення оригінального і дуже декоративного газону, який можна не стригти, рекомендується мітлиця побегоносная. Це низькоросла злакова рослина (висота 15 см) утворює численні стелящиеся по землі пагони (столони), з характерними междоузлиями (як у полуниці).

Agrostis stolonifera L./

Мітлиця пагоносна KROMI надзвичайно декоративний вигляд, створює оригінальні смарагдові горизонтальні пухнасті   килимки. Не потребує стрижки на котеджних і паркових галявинах, в міжряддях плодових садів. Можлива стрижка для створення оригінальних декоративних садово-паркових газонів. Рослина побегоносная використовується в основному на гольф-полях (ГРІНЗ), завдяки її дуже високу здатність до відродження і густоті пагонів. Це робить її добре адаптується до низького скошування, що актуально для таких газонів. Рослина також може використовуватися в сумішах для дуже щільних домашніх газонів через її м'якого листя і щільності стояння. Укорінюючись в вузлах, пагони утворюють витончені, з тонкими листям, кущики, які, в свою чергу, також дають столони і так далі. В результаті утворюється соковитий світло-зелений двох або трьох ярусний килим з м'яким і ніжним травостоєм, що відрізняється своєю незвичайністю.

Польовиця побегоносная володіє великою інтенсивністю розростання і в нетривалий період може зайняти більшу площу. До грунту невимоглива. Може рости на супіщаних, сугліно, засолених і закислення, однак воліє садові, добре удобрені, дренованих.

Agrostis stolonifera влаголюби, особливо в перший рік розвитку. Віддає перевагу сонячним місцям, переносить прозора тінь, наприклад, під кронами плодових дерев.

В глибокій тіні росте погано. Розмножується насінням, посів на глибину 0,5 - 1 см.

Норма висіву 1-1,5 кг на 100 м2.

Розмноження

При необхідності розширити площу галявини або створення нової, трава успішно розмножується вегетативно.

Пагони польовиці пагононосної:

  • розрізаються на шматочки (живці) з двома-трьома міжвузлями, довжиною 5-8 см,
  • рівномірно (через 10-12 см) розсіюються на підготовлений грунт,
  • присипаються пухкою землею шаром 1-1,5 см
  • і злегка ущільнюються трамбівкою.

Польовиця побегоносная рослина делікатне, в рік посіву навіть крихке. На котеджних галявинах і в міжряддях плодових садів рослина не стрижеться як парковий газон. Однак, вимагає регулярного догляду: 3-4 рази в сезон косметична стрижка старих або відмерлих пагонів і листя, періодичне провітрювання дернинки шляхом підведення її від землі, щоб уникнути загнивання пагонів і т.п. Характерна особливість трави відмирання нижнього шару, що сприяє розселенню в ньому корисної мікрофлори і тим самим поліпшенню структури грунту. Але в ряді випадків, за бажанням, можлива стрижка, причому починати її необхідно з моменту розвитку листової маси. Такі галявини дуже декоративні, світло-зелені листочки як би іскряться на сонце.

За зимовий період значна частина пагонів відмирає, однак при прогріванні грунту до 8-20проЗ починається інтенсивне побегообразованіе. Трава побегоносная дуже популярна зараз як в оформленні парків, так і приватних садів. Її оригінальний, пухнастою фактури, світло-яскраво-зелений травостій є прикрасою будь-якої ділянки. Особливо хороша вона в оформленні берегів водойм, де вона особливо гілкується, зміцнюючи берега і прикрашаючи їх спускаються до води декоративними батогами.

Реалізується в фірмових мішках вагою 20/25 кг, а також в упаковках будь-якої ваги за бажанням замовника