Центр газонных трав УКР РУС

Конюшина біла

Конюшина біла Багаторічна, сильно кустящееся трав'яниста рослина, що створює завдяки своїм трійчастим листочків і білим квіткам дуже мальовничий газонний покрив.
Ціна (оберіть пакування)

Конюшина біла RIVENDEL/Trifolium repens L./в сумішах з тонкими травами робить газон зеленішим і здоровим без додавання азоту. Звичайні кормові сорти білого конюшини не підходять для цих цілей. Вони не переносять багаторазового скошування.

Новий вид конюшини - Мікроклевер, з дуже маленькими листям – це прорив у створенні газону, сприятливого для навколишнього середовища і переносить низьке скошування. Його використовують для влаштування газону нетрав'яний типу, для введення в якості декоративного елемента в трав'яний газон для   схилів, як дерноукрепляющего.

Використовується в оформленні як газонне рослина, так і для створення квіткових композицій. Конюшина біла відрізняється великою інтенсивністю кущіння, тому найкращий прийом його застосування – створення чистих, ізольованих від інших рослин груп на тлі газону.

Однак, в окремих випадках можливо вводити його в газонні травосуміші, але не більше 5-7%. Накопичується бульбами коренів в грунті атмосферне азот посилює зелене забарвлення злакових трав, збільшує потужність їх зростання і число пагонів, значно покращує декоративність газону.

Завдяки потужній кореневій системі (до 45 см) і вищевказаним властивостям конюшина біла в складі травосумішей рекомендується для зміцнення схилів, укосів та залуження пустирів.

До грунту невимогливий, однак не виносить застою води. Светолюбив, в тіні випадає.

Після стрижки швидко і енергійно відростає. Цвітіння на другий рік життя з травня по серпень, після відцвітання – скошування, з другої половини серпня до жовтня – повторне цвітіння.

Норма висіву в чистих групах – 2-2,5 кг на 100 м2.

Реалізується в фірмових мішках вагою по 25 кг.