Центр газонных трав УКР РУС

З`їзд Асоціації фермерів та приватних землевласніків України

14 лютого состоялся 24-й з'їзд Асоціації фермерів та приватних землевласніків України. У Западе взяли участь заступник Міністра аграрної політики та продовольства - керівник апарату Олександр Сень, фахівці відомства та представник Верховної Ради. Во время заходу обговорюваліся питання стану та перспектив фермерського руху в Україні.

14 лютого 2014 року у Києві состоялся ХХІV звітно-віборній з ’ їзд АФЗУ, організованій   Асоціацією фермерів та приватних землевласніків України.

Традіційно, спонсором та активним учасником з "їзду Виступивши Центр газонних та кормових трав.

     
   


Однією з основних умов Подальшого розвитку Галузі тваринництва та фермерства в Україні є вирішенню проблеми кормовиробництва.
Центр газонних и кормових трав предлагает вісокоякісні травосуміші виробничо- селекційної трансконтінентальної компании ДЛФ Тріфоліум (Данія) для забезпечення вітчізняного тваринництва вісокопродуктівнімі багаторічнімі культурними пасовища та заготівлі збалансований кормів, Сіна, сінажу та силосу.
На з ’ їзді були Присутні делегати та запрошені з усіх областей України: голови фермерських господарств, представник ОРГАНІВ власти, Громадська ОРГАНІЗАЦІЙ та агробізнесу.

                    

       
Це дуже важліва Подія в жітті Нашої держави. Такі Зібрання дають нам натхнення працювати продуктивно, дають нам Поштовх до Дій.
Незабаром (18-20 березня 2014 р.) У виставково центрі "Експоплаза" состоится VII Всеукраїнський   Молочний   конгрес. Центр газонних трав щороку бере участь та є одним Із спонсорів цього важлівого для молочной Галузі України заходу.
  Запрошуємо всех до нашого стенду!


          Будемо раді зустрічі та з задоволений поспілкуємося з Вами!