Центр газонных трав УКР РУС

Прес-реліз

ДЛФ-ТРІФОЛІУМ поставляє насіння трав більшості стадіонів Датської Суперліги, включаючи стадіони в Хернінгу, Віборгу, Ольборзі і Орхусі.

ПРЕС-РЕЛІЗ
ТРАВИ ДЛФ-ТРІФОЛІУМ НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ З ФУТБОЛУ СЕРЕД МОЛОДІЖНИХ КОМАНД В ДАНІЇ
До початку Чемпіонату Європи серед молоді 11 червня газон підстрижений і готовий до проведення змагань. Будучи провідною країною по виробництву насіння, Данія цілком природно є не тільки виробником, а й постачальником трав для цього чемпіонату.
- Футбол пред'являє високі вимоги, тому ми розробили спеціальні травосуміші, які легко вкорінюються і в той же час є стійкими до безлічі чинників, - каже Сорен Халбах, комерційний директор ДЛФ-ТРІФОЛІУМ.
- Відмінні показники травосмеси забезпечують входять до їх складу наші найкращі сорти. Завдяки інтенсивним дослідженням наше портфоліо містить сорти з найкращими характеристиками для їх використання на спортивних полях. Для травосмеси лінії Мастерлайн ми ретельно відібрали ті з пропонованих нами сортів, які створять найкращу основу для поля. До складу травосумішей Мастерлайн входять зносостійкі і швидко відновлюються сортирайграс, спеціально створені для підсіву на полях з постійно високим навантаженням.
Відмінний досвід використання трав на чемпіонаті з футболу в Південній Африці в минулому році допоміг нам створити нову травосмесь, яка особливо підходить для відновлення футбольного поля після ігр та зимового періоду, особливо в зоні воріт.
- у нашій новій травосмеси Мастерлайн ми з'єднали два наших кращих культури – райграс пасовищний і райграс однорічний. Особливістю райграса однорічного є його швидша схожість і вкорінення в порівнянні з райграсом пасовищного, навіть при низьких температурах. Ось чому райграс однорічний ідеально підходить до раннього відновлення газону після зими. Завдяки входить до складу Акселл голі ділянки на поле швидше покриваються зеленню, де незабаром проростає основа травосмеси – зносостійкі райграси, - додав Сорен Халбах.
- За сезон ми проводимо підсівши 6-7 разів, на що йде близько 1 тонни насіння, - каже грінкіпер Андерс Нільсен, що стежить за станом поля на стадіоні в Хернінгу, домашньому полі футбольного клубу Мідтьюлланн. - Останній раз ми здійснювали підсівши на початку травня травосуміші Мастерлайн, ігазон  має чудовий вигляд.
На стадіоні Хернінгу пройде більшість ігор групи В; тут зіграють Іспанія, Англія, Україна і Чеська республіка, пройде перший відбірковий матч, а також півфінал 22-го червня.