Центр газонных трав УКР РУС

Інформація від виробника травосмесей ДЛФ Трифолиум

Інформація від виробника травосмесей ДЛФ Трифолиум

Шановні колеги!


Компанія DLF-TRIFOLIUM A/S (Данія), займаючи провідні позиції в світі в галузі селекції сортів і виробництва насіннягазонних трав  і травосумішей для різного напрямку використання, ще раз довела своє лідируюче становище.

Наша компанія стала основним постачальником насіння спортивнихгазонів  для стадіонів і тренувальних полів у рамках проведення Чемпіонату світу з футболу, який пройде в Південно-Африканській республіці влітку 2010 року. Це найвища ступінь визнання якості продукції компанії DLF-TRIFOLIUM, що дозволяє говорити про здатність наших сортів і травосумішей задовольняти найвищі професійні вимоги.

Наша компанія пропонує серію травосмесей для професіоналів Masterline, в яку входить суміш Sportmaster, складена з урахуванням основних требованійк футбольному полю і включає в себе тільки самі зносостійкі і бистровосстанавлівающіеся види і сорти трав. У цій же серії ми пропонуємо спеціальні суміші Promaster для відновлення спортивних газонів після інтенсивного використання.

Цілий ряд відомих клубів Європи вже зробили свій вибір на користь травосумішей компанії DLF-TRIFOLIUM. Серед них Manchester United (Англія), Chelsea FC (Англія), Glasgow Rangers FC (Шотландія), FC Porto (Португалія). Серед футбольних клубів, відомих в країнах СНД ми можемо назвати ФК Динамо (Москва), тренувальні поля ФК Спартак (Москва), ФК Шахтар (Донецьк), ФК Мінськ (Мінськ). І звичайно, в кожному конкретному випадку ми шукаємо професійний підхід до підбору травосумішей, придатних для тих чи інших умов.

Тому, для того, щоб Стратій ближче до професійних споживачам і поділиться своїм досвідом роботи з професійними спортивними газонами, ми готові зустрінеться з фахівцями - майстрами поня і обговорити актуальні питання співробітництва. Крім того, ми готові надати вам насіння для випробування в ваших умовах. Це дозволить вам самим переконається в качесвте наших травосмесей.
 


Голова Представництва
компанії DLF-TRIFOLIUM
в Москві