Центр газонных трав УКР РУС

З`їзд Асоціації фермерів та приватних землевласників України

14 лютого відбувся 24-й з’їзд Асоціації фермерів та приватних землевласників України. У заході взяли участь заступник Міністра аграрної політики та продовольства – керівник апарату Олександр Сень, фахівці відомства та представники Верховної Ради. Під час заходу обговорювалися питання стану та перспектив фермерського руху в Україні.

14 лютого 2014 року у Києві відбувся ХХІV звітно-виборний з’їзд АФЗУ, організований  асоціацією фермерів та приватних землевласників України.

Традиційно, спонсором та активним учасником з"їзду виступив Центр газонних та кормових трав.

   
  


Однією з основних умов подальшого розвитку галузі тваринництва та фермерства в Україні є вирішення проблеми кормовиробництва.
Центр газонних і кормових трав пропонує високоякісні травосуміші виробничо- селекційної трансконтинентальної компанії ДЛФ Тріфоліум (Данія) для забезпечення вітчизняного тваринництва високопродуктивними багаторічними культурними пасовищами та заготівлі збалансованих кормів, сіна, сінажу та силосу.
На з’їзді були присутні делегати та запрошені з усіх областей України: голови фермерських господарств, представники органів влади, громадських організацій та агробізнесу.

                   

    
Це дуже важлива подія в житті нашої держави. Такі зібрання дають нам натхнення працювати продуктивно, дають нам поштовх до дій.
Незабаром (18-20 березня 2014 р.) у виставковому центрі "Експоплаза" відбудеться VII Всеукраїнський  Молочний  конгрес. Центр газонних трав щороку бере участь та є одним із спонсорів цього важливого для молочної галузі України заходу.
 Запрошуємо всіх до нашого стенду!


      Будемо раді зустрічі та з задоволенням поспілкуємося з Вами!