Центр газонных трав УКР РУС

Анти-мураха

Анти-мураха Засіб для боротьби з мурахами

AGRECOL – MROWKOTOX     10 * 10гр
Мікрогранулат

Засіб   для боротьби з комахами (мурахами), для безпосереднього застосування контактного і поверхневого дії. Призначено для боротьби з мурахами фараона а також іншими видами мурах: в будинках, промислових приміщеннях, гаражах, на терасах, сходах. Спеціально підібрана конфігурація   гранул діє так що мурахи, підбираючи гранули заносять їх до себе в будиночок, тим самим ліквідують самку і інших особин знаходяться там.
Склад: 20гр/кг choropiryfos – інсектицид групи фосфорорганічних сполук. Решта складових: denatonium, цукор.

Застосування:

  • У приміщеннях: застосовувати у вигляді порошку, розсипаючи невеликою кількістю навколо гнізд і на місцях їх перебіжок.
  • На вулиці: використовувати в порошку або у водному розчині: Порошок – розсипати щодо препарату в кількості близько 10г/1м2 навколо гнізд і на доріжках проходження мурах. Водний розчин   - 10 гр порошку розчинити в 0,5 літра води, даним розчином полити гнізда і стежки мурах.
  • Ліквідація гнізд: Розсипати препарат на саме гніздо і навколо нього в кількості 10 гр на гніздо. Перші ефекти   дії препарату виявляться   після 24 годин його застосування, в разі необхідності повторити обприскування через 14 днів. Строки застосування безпосередньо при появі мурах.  
           

Заходи безпеки:
R36/38     – препарат дратівливий шкіру і очі.   S 1/2   – препарат зберігати закритим у дали від дітей.   S13 –   не зберігати поблизу продуктів, напоїв, кормів для тварин. Чи не пити, не їсти під час застосування препарату. Не вдихати парів препарату. Чи не обприскувати препаратом продукти харчування, посуд, електричні предмети, іграшки, дитячі ложки. Після застосування обов'язково вимити руки з милом. Препарат зберігати в оригінальній, щільно закритій упаковці, не викидати після закінчення в місця з доступом води.   Упаковку слід утилізувати як комунальний відхід. Небезпечний для риб.

Перша допомога:
S26 - в разі потрапляння препарату в очі або на шкіру, слід терміново промити їх великою кількістю чистої води. У разі поганого самопочуття зверніться до лікаря, в разі вживання терміново звернутися до лікаря і показати наклейку з упаковки, якщо це можливо. У разі потрапляння в дихальні шляхи, терміново вийти на свіже повітря і викликати лікаря.

Обсяг 10 гр * 10шт, 500г, 100г.
Термін зберігання 3 роки
Дата продукції на упаковці.