Центр газонных трав УКР РУС

Добриво для газону від моху

Добриво для газону від моху Agrecol - добриво від бур'янів на газонах - це високоякісне спеціальне добриво, призначене для засмічених газонів.

Що міститься в добриві легкодоступний азот (N) - 15,5% в відповідно підібраною конфігурації з кальцієм (Са) призводить до того, щo трава, що перетворює верхній шар грунту в дерен, зростає відносно швидко, не допускаючи повторного розвитку бур'янів. Нейтралізуючий (обескіслівающій) характер добрива викликає зупинку росту і розвитку бур'янів, впливаючи при цьому на сприятливу динаміку росту трави. Здорова, інтенсивно росте, часто скошують трава легко усуває ослаблені бур'яни.
Добриво це дуже вигідно у використанні, продуктивно, результативно і екологічно безпечно.

Застосування:
Добриво застосовувати систематично кожні 30 днів до моменту ліквідації бур'янів в період з ранньої весни до кінця вересня. У разі, якщо подушка газону сильно пересушена, за кілька годин до внесення добрива газон рясно полити водою. Добриво вносити найкраще після полудня на сухі рослини, розсипаючи рівномірно в кількості 20 г на 1 м2 або 1,2 кг на 60 м2 газону. Середня закрита жменю - це близько 40-60 г добрива. Після внесення добрива всю поверхню газону слід рясно полити водою. У разі відсутності систематичних дощів, які б гарантували постійну вологість подушки, газон слід інтенсивно поливати навіть 2 рази на день - вранці і ввечері. Слід пам'ятати, що не можна поливати газон в період сильного пригріву. Швидкоростучу траву слід часто косити, мінімум 1 раз в тиждень косаркою на висоту 3-4 см, використовуючи гострі ножі (це запобігає виривання Траб). У разі точного дотримання вищезазначених рекомендацій, трава почне інтенсивно рости. При частому скошуванні вся поверхня газону покриється дерном, видаляючи з його поверхні наполегливі бур'яни. Для молодих (недавно закладених) газонів добриво можна застосовувати після закінчення 5 днів після першого скошування.

Фасовка: 1,2 кг і 5 кг.