Центр газонных трав УКР РУС

Побілка з інсектицидами

Побілка з інсектицидами Agrecol - вапно для побілки дерев і нейтралізації грунтів призначена для побілки дерев і нейтралізації грунтів під обробіток культур, що не терплять кислої реакції.

Побілка дерев і кущів:
« Agrecol - вапно... » призначена для побілки стовбурів дерев і кущів, щоб уникнути наслідків так званого зимового опіку. Темна кора поглинає промені сильно гріє протягом дня сонця і викликає нагрівання ствола. Вночі, разом зі зниженням температури, настає його швидке охолодження. В результаті, рослина переживає ослабляють його термічні шоки і наражається на небезпеку промерзання. Щоб цього уникнути, стовбури і товсті гілки слід білити розчином вапна для отримання білизни, що відбиває сонячні промені. Побілка стовбурів дерев шляхом внесення сильно лужного агента, обмежує навала шкідників і діє обеззаражівающе.

Застосування: в період з грудня по березень, піддаючи побілки стовбури і товсті гілки. Для побілки використовувати розчин вапна, приготований таким чином. На дно посудини налити близько 0,5 літра води і помішуючи потроху досипати вапно. Залежно від необхідної кількості розчину, слід досипати вапно або доливати воду таким чином, щоб отримати консистенцію дуже густої сметани. Отриманим розчином білити стовбури за допомогою великої кисті. Що залишився розчин можна злити в банку і використовувати при черговій побілки. Можна також його розлити на поверхні, призначеної для весняної посадки. У разі стовбурів з малої липкостью або використання дуже рідкого розчину, побілку можна повторити в наступні дні. В процесі заходу не допускати, щоб вапно або її розчин потрапили в очі.

Вапнування грунту:
Більшості вирощуваних нами рослин потрібно нейтральна реакція або злегка кисла. Проблема більшості грунтів Польщі полягає в їх надзвичайно великий закіслённості. Щоб цього уникнути, грунту слід нейтралізувати, розсипаючи вапно на площах, призначених під плантації.

Застосування: восени, взимку або ранньою весною на так званий « гострий відвал » (Лемешем) не пізніше ніж за 10 днів до весняної підготовки грунту до посіву або посадки. Вапно розсипати одноразово на поверхні грунту в кількості I кг на 10 м2. Захід проводити найкраще на вологий грунт при безвітряної погоди. При розсипання користуватися захисними рукавичками. Берегти очі.

Фасовка: 1,2 кг