Центр газонных трав УКР РУС

Для гортензії

Для гортензії Agrecol - добриво для гортензій - це високоякісний комплексний багатоскладовий гранулат, призначений для добрива всіх видів гортензій.

Відповідно підібране вміст азоту (N-12%), фосфору (Р2О5-6%) і калію (К2О-20%) відповідає вимогам цих рослин, сприяючи їх правильному росту, рясному цвітінню і інтенсивному фарбуванню цветов.Високое зміст розчинної у воді калію, позитивно впливає на   посилення кондиції удобрених рослин, способствуетінтенсівному процесу пов'язаного з зав'язуванням безлічі потужних нирок.

Завдяки цьому удобрене рослина цвіте довго і рясно. Правильно скомпонований склад і специфіка добрива призводять до того, що це добриво діє швидко, ефективно і тривало. Це добриво зручно в застосуванні, продуктивно, результативно і безпечно для навколишнього середовища.

Застосування:
“ Agrecol - добриво для гортензій ” застосовувати в період від весни до кінця вересня. Молоді рослини, ще не квітучі, удобрювати в пропорції 15 гр. на 1 м2 кожні 14 днів. Рослини побільше – в період цвітіння удобрювати кожні 30 днів   удобрювати в пропорції 24 гр. на 1 м2, тобто 1,2 кг/50 м2 розсипаючи його рівномірно навколо рослини. Розсіяний гранулат в міру можливості перемішати граблями з верхнім шаром грунту і рясно полити водою. Середня закрита жменю добрива важить близько 50г.