Центр газонных трав УКР РУС

Для газону " швидкий килимовий ефект "

Для газону " швидкий килимовий ефект " Agrecol - добриво для газонів швидкий килимовий ефект - це високоякісне гранульоване добриво з підвищеним вмістом азоту (N) 34%.

Добрива, використовувані традиційно для газонів, - це добрива багатоскладові з низьким вмістом азоту (N) 18-20%, дуже часто є недостатніми при великій потребі азоту. Для красивих, інтенсивно поливних і часто скошуваних газонів, через такий інтенсивної експлуатації і видалення скошеної трави з поверхні газонів, бракує азоту, потрібного для відтворення м'якоті тканин. Це проявляється через втрату кольору трави та її підвищену порідіння. Щоб подібне запобігти, рекомендуємо використання добрива для газонів швидкий килимовий ефект із серії сипучих добрив « Agrecol ». Це добриво, при точному дотриманні рекомендацій, діє швидко і ефективно, впливаючи на інтенсивність зеленого кольору трави, її правильну густоту і високий рівень стану удобрювати газону. Воно вигідно в використанні, продуктивно, результативно і нешкідливо для навколишнього середовища.

Застосування.
Застосовувати, підсипаючи кожні 30 днів в період з весни до кінця вересня. Удобрювати, розсипаючи гранулат рівномірно по поверхні газону в кількості 12 г на 1м2 або 1,2 кг на 100 м2 газону. Середня закрита жменю - це близько 40-60 г добрива.
Увага! Не слід вносити добриво на вологі рослини, так як мокрі гранули, приклеиваясь до стебел, можуть на них розчинитися і викликати пошкодження рослин. Тільки після внесення добрива газон слід рясно полити водою.
Не слід допускати сильного пересушування подушки (верхнього шару грунту) мінімум протягом 4-5 днів. Не застосовувати його на дуже молоді (до 60 днів після посіву) газони.

Фасовка: 1,2 кг, 5 кг і 10 кг.