Центр газонных трав УКР РУС

Костриця червона

Костриця червона Костриця червона - вид багаторічних трав'янистих рослин роду костриця (Festuca).
Ціна (оберіть пакування)

Овсяниця червона/Festuca rubra L./виростає на багатьох природних луках з усіма типами грунтів і при досить різних умовах вологості. Костриця червона зростає відносно повільно в рік посіву. Має дуже тонкі і вузькі листя і велику густоту пагонів. Добре росте при різних умовах, але особливо відзначена своєю витривалістю до посухи і досить бідним грунтам. Дуже морозо- і посухостійка. Може переносити деяке кількості води на поверхні газону в зимовий період. Виносить затінення краще за більшість інших трав.

Багаторічний, корневищний, рихлокустовий низовий злак. Відрізняється великою різноманітністю популяцій і форм, що мають широкий діапазон кольорів листя – від сизувато-зеленого з восковим нальотом до яскраво-зеленого.

Існує три типи костриці червоної для газонів:

  • Овсяниця червона червона (Festuca rubra rubra)  
  • Овсяниця червона волосоподібна (Festuca rubra trichophylla)  
  • Овсяниця червона жорстка (Festuca rubra commutata).

Тонкий густий темно-зелений трав'яний покрив відрізняється декоративністю. Виявляє достатню стійкість до токсичних викидів навіть в безпосередній близькості від забруднюючих об'єктів. Костриця червона: значно засухо- і жаростійка, газо- і димоустойчіва, стійка до фтору і сірчистим сполукам. Є дані, що костриця червона проявляє також високу стійкість до високих концентрацій хлору, окислів азоту, окису вуглецю. Проявляє високу стійкість до грибних захворювань і, перш за все, до іржі та борошнистої роси. У травосмесях при сприятливих умовах їй належать найбільша конкурентна потужність, пластичність і стійкість, починаючи з другого року жізні.Дерніна костриця червоною володіє значною связностью і пружністю. Костриця червона добре переносить регулярні стрижки, проте не витримує постійного скошування нижче 2,5 3,0 см (оптимальна висота скошування 4 5 см). Здатна зберігати темно-зелений колір пружних глянсових листя навіть у періоди посухи. У травостої костриці червоної переважають численні розеткові прикореневі вегетативні пагони з вузькими (1,5-2мм), уздовж складеними листовими пластинками 30- 60 см довжини, завдяки яким формується травостій значної щільності — до 200 пагонів на 1 дм 2 Кращими грунтами, на яких костриця червона утворює густий соковито-зелений травостій і міцну еластичну дернину, є пухкі, добре дренованих, багаті перегноєм, досить вологі супіщані і легкі суглинисті грунти. На важких глинистих грунтах, що містять багато карбонатів, розростається повільно, формує зрідженими кочковатий травостій. Костриця червона воліє грунту з нейтральною реакцією, мириться зі слабокислою і слаболужною середовищем і змінним забезпеченням вологою (рН - в межах 5,0 - 6,0). Витримує періодичне затоплення з намулу 0,5- 2 см. Восени нізкоскошенний травостій йде під сніг зеленим. Рослина зимостійке, не страждає від крижаної кірки. При гарному догляді росте на одному місці 10 років. Рекомендується для високодекоративних газонів в різноманітних екологічних умовах.

Норма висіву в чистих групах – 4,00 кг на 100 м2.

Реалізується в фірмових мішках вагою по 18 кг.